29.6.2019 Novým bubeníkem EAGLEHEART se stává Patrik Macháček! Více info na našem FB profilu!

4.10.2017 Blíží se nám podzimní turné a s ním i křest nové desky Reverse, který proběhne 27.10. v Brně na Melodce!!12.8.2017

NOVÁ DESKA "REVERSE" VYCHÁZÍ 18.8.2017 U LABELU SCARLET RECORDS! OBJEDNÁVEJTE PŘES NÁŠ FACEBOOK NEBO EMAIL EAGLEHEARTBAND@CENTRUM.CZ!!

6.2.2017

CROWDFUNDING!!

Po letech usilovné práce se konečně blížíme k dokončení naší třetí desky, kterou si můžete už teď předobjednat v rámci naší crowdfundingové akce na serveru hithit.com! Mrkněte na to, pořádně pročtěte, o čem celá tahle akce je a proč ji děláme a vyberte, co by vás zajímalo. Moc děkujeme za podporu, i kdyby mělo jít jen o SDÍLENÍ akce!!4.1.2017

Je tu už delší dobu trošku mrtvo, tak jsme se rozhodli pro obsáhlejší update! Máme za sebou hodně aktivní rok, odehráli jsme sedmnáct koncertů v nové sestavě včetně festivalu Metalfest a turné s Titanikem a Asgard, který jsme si moc užili. Hlavně jsme ale konečně začli s nahráváním nové desky! Když si to sesumírujeme, v červnu jsme v brněnském studiu Sonidos nahráli bicí, koncem září pak u Rolanda proběhlo nahrávání rytmických kytar a hlavní zpěvů. Momentálně probíhá stále zpracování materiálu od Rolanda, v mezičase Vojta u Mika v domácím studiu nahrává basu a zároveň pracujeme na dalších vokálech, sborech a upravujeme klávesy do finální podoby. Nakonec ještě přijdou kytarová sóla a pak se se Zdeňkem Ondráčkem v Sonidosu vrhneme na mix desky. Jsme trošku megalomani, tak nám to trvá :) Snad to stihneme do jara!!

Kromě vydání desky nás letos samozřejmě čeká i koncertní turné na její podporu, pár festiválů a po delší době si zahrajeme i pár koncertů venku. Je toho hodně a už se moc těšíme!

Všem vám moc děkujeme za podporu a trpělivost, moc si jí vážíme a přejeme vám super rok 2017!!

31.1.2016

Po téměř čtyřech letech se do kapely jako zpívající basák vrací Vojtěch Šimoník!! Jsme moc rádi, že je Vojta po letech zpět, všechno šlo jako drátkách. A samozřejmě ho pustíme i mikrofonu, takže momentálně fungujeme se třemi plnohodnotnými hlasy, i když hlavní porce stále zůstává hlavně na Romanovi :) Moc se těšíme zpátky na podium!! Vitaj zpět! ;)

První zahřívací akce proběhne 26.3. v Brně na Melodce ve společnosti Flowerwhile a Lord Skull!!

23.5.2015

Už zítra 24.5. vystoupíme ve Zlíně jako předkapela legendárních BLIND GUARDIAN!!!

16.3.2015

S radostí oznamujeme, že na podpoře naší chystané desky se podílí i nezisková organizace Wacken Foundation!! Mockrát díky, tohle je opravdu silná motivace do další práce!
24.10.2014

Mrkněte na fotky z Made Of Metal!!22.8.

Všechno nejlepší ke kulatinám našeho zpěváka, Romana Sáčka!! Pořádně si to užij, chlape!!

18.8.2014

Další koncertní víkend je za náma a byl to mazec!!

Obrovské díky patří organizátorům akce Made of Metal!! Naprosto neskutečný fesťák, na kterým se kapely měly jako v bavlnce. Čekali jsme hodně, ale tohle opravdu daleko předčilo naše očekávání! Celý fest klapal jako švýcarský hodinky od A po Z, o nějakých nešvarech prvního ročníku se nedá vůbec mluvit. Nemluvě o tom, že festival se stal naším finančním donátorem pro novou desku Eagleheart! Jak z jinýho světa Prostě jedna z TOP akcí, na kterých jsme hráli Paráda!!


Samozřejmě, nesmíme zapomenout ani na akci v Bělotíně, která se moc povedla!! Díky moc!

15.8.2014

Dneska je to přesně 31 let, co se na Oravě narodil lamač strun a ženský srdcí, dneska již nedílná součást Eagleheart, Mr. Michal Jankuliak Všecko nej chlape!!

20.7.2014

Festivalová sezóna pro nás letos teprve začíná, mrkněte kde se všude Eagleheart objeví během letošního léta!!První dvě akce proběhnou v sobotu 26.7., odpoledne Šatlava Rock na Grilu v Opavě a večer Rockové Chrlení v brněnských Chrlicích!! Doražte! Uvidíte Eagleheart s novou scénou a možná zazní i nové skladby z připravované desky!!!

Těšíme se! Rockové Chrlení 2014 Youtube pozvánka:Šatlava Rock na Grilu v Opavě Youtube pozvánka:

16.7.2014

Vše nejlepší Filipovi k 26. narozeninám!

23.3.2014

Vše nejlepší Mikovi k narozkám! :)

15.3.2014

Dnes po deseti letech poslední koncert se Smrtem za bicíma!! Díky za všechny roky, chlape! Kromě nás v Brně na Favále vystoupí i Smrtova první smečka Death Sentence, ve ktere se ukážou i tři pětiny Eagleheart, dále Rimortis a The Pant. Začátek akce v 19:00!!!!10.2.2014

Novým bubeníkem Eagleheart se stává dlouholetý kámoš kapely, Filip "Smeták" Smetana (Asgard, ex-Ascendancy, ex-Flowerwhile)!!Mrkněte na pozvánku na Smrt Metal Blast, kde se Smrt zmiňuje i o Smetákovi ;)24.12.2013

Pěkné svátky a vše nej v novém roce 2014!! Děkujeme vám všem za podporu!!!

20.11.2013

Po delší době máme jednu nemilou zprávu, o které možná někteří z vás už slyšeli, takže je čas vyjít s pravdou ven. Po téměř deseti letech Eagleheart opouští náš bubeník Zdeněk "Smrt" Vémola. Důvodem je především časová vytíženost kapely v kombinaci s novou prací, do které Smrt nastoupil začátkem letošního roku. Od začátku nás upozorňoval, že to takhle může dopadnout a i když jsme se snažili nějak situaci vyřešit ke spojenosti obou stran, bohužel jsme nenašli jinou možnost.

Konkurz na novýho bicmena neotevíráme, vzali jsme člověka, kterýho známe už spoustu let, sedne k nám hudebně i lidsky a umožnil celou situaci pro nás všechny zjednodušit, jak to jen šlo. Jeho jméno zatím nebudeme zveřejňovat, ať má ještě trochu času :)

Momentálně nejsme schopni říct, kolik toho ještě Smrťák s náma odehraje, určitě minimálně do konce tohoto roku ho s náma uvidíte. Pak se uvidí. V každým případě budeme spolupracovat i do budoucna, protože Smrt je the best driver ever, takže pokud bude mít zrovna čas a chuť, uvidíte ho s náma na koncertech i v budoucnu, i když v jiné roli.

Za těch deset let moc děkujem, chlape, a hlavně to nezabal úplně, byla by to škoda ;)

4.10.2013

Máme pro vás důležitou zprávu!! Právě jsme navázali spolupráci s francouzskou koncertní agenturou Rock City pod vedením zkušeného týpka jménem Jeep Moncorger, který spolupracoval už se jmény jako Freedom Call nebo After Forever. Společně s námi jsou ve stejné stáji super kapely jako například Secret Sphere nebo Almah!! Takže vzhůru do Evropy!!!

26.9.2013

Po skvělé březnové oslavě deseti let Eagleheart se v listopadu vracíme zpět na domácí podium na Favále v rámci dvanáctého pokračování akce Power Metal Blast!! Opět půjde o velice silnou sestavu a poprvé se na podiu objeví hned dvě zahraniční kapely, které si určitě nenechte ujít!! Více informací
ZDE.

25.6.2013

POZOR!! Důležitá informace!!

Protože finanční situace kapely není momentálně zrovna ideální a potřebujeme ji aktivně řešit, obracíme se na vás s žádostí o sponzorský příspěvek, který bychom rádi využili k natočení třetí desky Eagleheart, na které již aktivně pracujeme. Chceme udržet laťku, kterou jsme nastavili na "Dreamtherapy“ a protože běžná činnost kapely nestačí, nezbývá nám jiná možnost než hledat alternativní možnosti financování.

Zároveň jsme se zatím nechtěli pouštět do v dnešní době častých projektů, kdy se do celého procesu zapojuje ještě třetí strana, a proto jsme se rozhodli k tomuto experimentálnímu kroku a vytvořili speciální účet pro sponzorské dary od našich fanoušků a potenciálních sponzorů.

Přispět můžete samozřejmě jakoukoliv částkou přímo na účet, který jsme pro tuto příležitost vytvořili:

670100-2209164857/6210

Zadarmo ale ani kuře nehrabe, takže vám za konkrétní částky pošleme dárek odpovídající hodnoty, který by byl trošku ozvláštněn oproti standardnímu zboží, které prodáváme. Při platbě stačí zadat do poznámky svou adresu. Takže tady je nabídka

300 Kč - Smrtova podepsaná palička

500 Kč - podepsaný kulich od celé kapely

700 Kč - podepsané CD Dreamtherapy od celé kapely

1000 Kč - tričko dle výběru podepsané od celé kapely

2000 Kč - mikina Eagleheart podepsaná od celé kapely

5000 Kč - všechny levnější položky dohromady (palička + kulich + CD + tričko + mikina)

10 000 Kč - koncert do 100 km od Brna + afterparty s fanoušky

15 000 Kč - koncert do 200 km od Brna + afterparty s fanoušky

Neradi bychom, abyste měli pocit, že z vás taháme jen peníze, tak to v žádném případě není! V současné době jen zkrátka není moc alternativ, jak pro kapelu zajistit finanční prostředky pro její chod. Také není problém domluvit se na nějaké kompenzaci (např. reklama na našich webových stránkách atd.). Pokud byste měli o takové řešení zájem, napište nám do zpráv tady na Facebooku nebo na email eagleheartband@centrum.cz. Něco spolu určitě vymyslíme! Všem předem moc děkujeme za podporu a pochopení!!!

Vaši EAGLEHEART

4.6.2013

Tak METALFEST máme za sebou a přestože jsme dnešní festivalový den za deště otvírali už v 10:30, přišlo s náma zapařit spousta lidí!!! Všem moc děkujeme, byli jste úžasní a moc jsme si to užili a brzo zase někde!!

20.5.2013.

Konečně jsme alespoň provizorně aktualizovali sekci SHOP!! Zároveň jsme u některých položek i lehce upravili ceny, takže neváhejte a objednávejte! :)

27.3.2013

Na serveru Metalforever najdete report z PMB bol. 11, kde jsme oslavili desáté výročí vzniku kapely!! Fotky z akce budeme postupně přidávat na náš profil na Facebooku!

23.3.2013

S menším zpoždením přejeme Mikovi všechno nejlepší ke včerejším 28. narozeninám!!! :)

17.3.2013

Teda lidi... to co jste předvedli včera, na to určitě nikdy nezapomeneme!!!! Parádní večer a dokonalá oslava našich desátých narozenin!! Moc děkujeme, všem, co jste přišli a vytvořili takto geniální atmosféru! Obrovské díky patří taky dvěma cukrářkám, od kterých jsme dostali krasný dorty :) Taky musíme poděkovat všem kapelám, co se včerejšího večera zúčastnili a samozřejmě našim hostům - Tomovi Cafourkovi, kterej u toho před těmi deseti lety byl, Metalikovi ( seš prostě borec!!:) ) a našim sboristům, Zdeňce Šichové a Perrymu!! A ještě jednou díky všem, co nás za těch deset let podporovali, rodinám, kamarádům, fanouškům, bez vás by to nešlo!!! A teď vzhůru do další desetiletky!!!!!!!!!!!!!!!

1.3.2013

Koncert k desátému výročí Eagleheart se blíží!! V sobotu 16.3. v Brně na Favále to vypukne. Těšte se na opravdu dlouhý setlist s několika hosty! Kromě nás vystoupí ještě kapely Porta Inferi, Neutral, Rimortis a Salamandra!!3.1.2013

Právě byla oficiálně potvrzena naše účast na jednom z největších metalových festivalů v ČR,
METALFEST 2013, který proběhne ve dnech 31. 5. - 2. 6. 2013!!! Uvidíme se tam!!!

22.12.2012

Přejeme vám klidné svátky a dopředu i šťastný nový rok, který pro nás bude už desátý!! :)

Jako menší dárek jsme pro vás po čase updatovali náš Bandzone, kde můžete momentálně poslouchat úplně všech 20 skladeb, které tam máme uploadované, včetně celé poslední desky "Dreamtherapy"! ;)13.12.2012

Dnes slaví své 28. narozeniny naše basačka Jirka "Wagner" Fiala!!!!!! Všechno nejlepší!! :D

12.12.2012

Koncert k desátým narozeninám EAGLEHEART!!

Ano, je to tak!!! Sami jsme z toho trochu v šoku, ale v březnu 2013 to bude přesně deset let od založení EAGLEHEART!

Za ty roky jsme toho s váma spoustu zažili a byli bychom moc rádi, kdybychom se 16.3. slezli všichni na Favále a udělali velkou narozeninovou megapárty!! Připravujeme hodně dlouhý set z nových i starých skladeb a uděláme vše proto, aby se na podiu vystřídali všichni důležití členové kapely!!

Zároveň budeme i nadělovat, takže počítejte s lepšími cenami našeho merchandise, možná nějaký bonusový demáče, co se nám za ty roky nashromáždili, uvidíme :)

Kromě nás se na Favále ten večer samozřejmě objeví i několik dalších kapel, se kterými už roky brázdíme pódium, takže se je na co těšit! Postupně budeme zveřejňovat!

8.11.2012

Právě jsme byli potvrzení jako předkapela pro pět koncertů evropského turné britských speedmetalových šílenců DRAGONFORCE!!!!

Potvrzená data evropského turné:

29.11.2012 PL Wroclaw - Alibi
01.12.2012 PL Warsaw - Proxima
03.12.2012 CZ Praha - Rock Café
04.12.2012 SK Bratislava - Randal
05.12.2012 HU Budapest - Pecsa Music Club


Moc se těšíme na společné koncerty s DRAGONFORCE v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku a opravdu si je hodláme užít!!! Těšte se!!!

23.10.2012

Rozhovor s Mikem o Dreamtherapy, současném dění v kapele a dalších věcech si můžete přečíst na webu
Metalirium!!!

21.10.2012

Děkujeme všem, co na nás přišli mrknout ve Zlíně a Uherském Hradišti!!! Byl to masakr a opravdu jsme si to užili! Velký dík patří i pořadatelům za pozvání, Pragokoncertu ve Zlíně a kapele Neutral v UH!! Díkec a zase někdy! :)

11.9.2012

20.10. vystoupíme díky agentuře Pragokoncert ve zlínském Masters Of Rock café jako předkapela legendárních WALTARI z Finska!! Po koncertě pak přejedeme do Uherského Hradiště na akci Power Metal Night vol. 1, kde vystoupí i Power 5, Neutral nebo Porta Inferi! Těšte se!

21.8.2012

Pokračujeme v narozeninové smršti!!! Dnes slaví své 28. narozeniny naše nová akvizice za mikrofonem, Roman "Pytlík" Sáček, takže všechno nejlepší chlape, těšíme se na spoustu společných koncertů!! :)

15.7.2012

Své 29. narozeniny dnes slaví náš kytarista Michal "Topper, Sandokan, Snehuliak, Kytaroviak, Flašinetoviak, aj." Jankuliak, člověk s největším počtem přezdívek v historii Eagleheart!!! :) Všechno nejlepší a dneska máme koncert, takže nedopadneš dobře!! :))

31.7.2012

!!POZOR!! Rádi bychom upozornili naše fanoušky a všechny ty, kteří se chystali na festival Rockstone Bohemia, že na něm Eagleheart nevystoupí a celá akce, která měla proběhnout tento víkend 3.-5.8. byla zrušena!!

30.7.2012

Děkujeme všem za naprosto parádní Rockové Chrlení 2012!! Všem, co byli v tom mega kotli a hlavně všem pořadatelům za pozvání a parádní servis pro kapely, moc jsme si to užili! Hrát na této akci je opravdu luxus, takže díky, že to takhle děláte :) Snad zase někdy do budoucna!!

21.7.2012

Děkujeme vám všem, co jste přišli na nás mrknout na Alfedus Music Stage Masters Of Rock 2012!!! Byl to neskutečný masakr a nikdy na to nezapomeneme!!! Speciální díky patři agentuře Pragokoncert, za to, že nás pozvala! Zároveň se omlouváme se zároveň i za technické problémy, které nás během koncertu provázely, bohužel ne naší vinou. Příště snad na Ronnie James Dio stage!! Bude to hlavně na vás, pokud nás tam chcete vidět!!!! Díky a uvidíme se na dalších letních festivalech ;)

5.7.2012

Rádi bychom vám představili našeho zpěváka, kterým se stal Roman Sáček (ex-Line Of Sight)!!!!!! Roman už je členem kapely asi dvě měsíce a je to super týpek s neskutečným hlasem, takže doufáme, že ho přijmete stejně dobře jako my!! Vítej do rodiny a dneska v Sulíkově křest ohněm!! :)2.7.2012

Nejprve bychom se chtěli omluvit všem fanouškům za zcela netradiční průběh našeho sobotního koncertu v Hlinsku. Ze začátku to pro nás bylo docela peklo, ale i díky pomoci Metaliky a Perryho z Flowerwhile a skvělé podpory fanoušků jsme to zvládli odzpívat sami. Nutno dodat, že takový cirkus už jsme na podiu hodně dlouho neměli :))

Přesto bychom jej už do budoucna neradi opakovali a proto jsme se rozhodli změnit původní plány a již tento čtvrtek vystoupíme na festivale Masters Of Sulíkoff s novým zpěvákem, kterého vám velmi brzy představíme :) Držte nám palce, odbyde si premiéru o tři týdny dřív než jsme plánovali! :) Díky za podporu!!

17.6.2012

Těšíme se na Masters Of Rock 2012!! Na Alfedus Music Stage vystoupíme v neděli 15.7. v čase 17:10-17:55!! Snad se tam uvidíme v co největším počtu, půjde o jeden z posledních koncertů se zpěvákem Vojtou Šimoníkem, takže si to nenechte ujít! :)

1.6.2012

Nemá cenu nadále otálet a držet pod pokličkou zásadní informaci, který se týká sestavy a budoucnosti Eagleheart: zpěvák Vojtěch Šimoník se po více než sedmi letech v kapele, třech nahrávkách a mnoha skvělých koncertech rozhodl Eagleheart opustit z důvodů nedostatku času na kapelu a jiných priorit.

Pro kapelu je to samozřejmě obrovská lidská a hudební ztráta, ale měli jsme už dost času na to, abychom to všechno vstřebali a pokusili se z toho naopak vytěžit něco pozitivního. Rozhodně budeme pokračovat dál. Momentálně probíhá konkurz na nového zpěváka Eagleheart, se kterým snad již v průběhu léta ukážeme na pódiu.

Všechno jinak probíhá naprosto v pohodě a Vojta s námi minimálně do Masters Of Rock bude dál válčit na koncertech, do kterých dáme všichni naprosté maximum a pořádně si je užijeme, takže si je nenechte ujít!!!

Vojtovi bychom rádi za všechny ty roky, co jsme spolu byli poděkovali a přejeme mu jen to nejlepší do budoucna. Třeba zase jednou někdy někde na pódiu ;)

A držte nám palce, budeme to potřebovat…

21.5.2012

Minulý víkend pro nás skončila letošní jarní klubová sezóna a od nadcházejícího víkendu už se budeme až do srpna objevovat na pódiích domácích festivalů! Začínáme hned zostra, v pátek 25.5. vystoupíme s Flowerwhile na akci v Under Dark Moon Vol. III v Kunčicích u Letohradu a o den později pak na druhém pokračování festivalu
Absolute Dose Of Metal!!! Na obou akcích vystoupí spousta zajímavých kapel a počasí snad výjde, takže neváhejte!!!

16.5.2012

Rádi bychom upozornili všechny naše fanoušky, že v sobotu 19.5. vystoupíme kromě akce v Olomouci i na akci Czech Powerfest, která se koná v obci Hluk nedaleko Uherského Hradiště!! Kromě nás a Flowerwhile se můžete těšit i na Salamandru, Power 5, Rimortis a Titanic!!!

28.4.2012

Tak co, všichni připraveni na jubilejní desátý Blast v Brně na Favále?! EAGLEHEART, FLOWERWHILE, RIMORTIS, PORTA INFERI a WITCH HAMMER, jedno pivo pro prvních 150 platících a to celé jen za kilo!! Navíc se opět bude křtít, tentokrát je to debutové album zahradníků "No Jesus No Sprite"!!! Takže v šest hodin na značkách! :)

23.3.2012

Dnes slaví svoje 27. narozeniny kytarista Michal "Mike" Kůs! Všechno nejlepší!!

15.3.2012

Určitě jste si všimli, že jsme pro vás nachystali několik koncertů, které společně s Flowerwhile odjedeme na podporu našich nových desek "Dreamtherapy a "No Jesus No Sprite"!!! 28.4. na jubilejním desátém pokračování Power Metal Blast v Brně na Favále pak Flowerwhile své debutové album i pokřtí, takže se máte na co těšit!!! Koncertů a festivalů je jinak na výběr opravdu hodně, takže doufáme, že se zase letos uvidíme!

7.3.2012

Vystoupíme na Masters Of Rock 2012!!! Přečtěte si oficiální zprávu z webu největšího českého rockového festivalu!:

Právě potvrzeno! Další kapela pro druhou, Alfedus Music Stage festivalu Masters Of Rock 2012 - EAGLEHEART

Známá brněnská power-metalová kapela EAGLEHEART patří již léta k tomu nejlepšímu, co domácí metalová scéna nabízí. Loni v listopadu vydali v produkci mistra Rolanda Grapowa svou třetí desku "Dreamtherapy" a sklízí s ní úspěchy po celé Evropě. Připravují se rovněž také na mohutné koncertování. Přijďte se na ně podívat na druhou, Alfedus Music Stage letos na Masters Of Rock (12. - 15. 7. VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek)!

6.3.2012

Jarní turné k "Dreamtherapy" společně s FLOWERWHILE se blíží!! Začínáme tam, kde jsme na podzim skončili - na Slovensku! Brzy zveřejníme detailnější informace, těšte se!!

A pro všechny Brňáky: pokud se chcete rozehřát před dubnovým desátým Blastem, máte možnost už tento čtvrtek v Semilasse, kde vystoupíme společně s Dymytry, Silent Hill, Kairen a Invazí!

29.2.2012

Další recenze, jedna z Německa, další z českého webzinu Volumemax!!:

DarkScene

Volumemax

18.4.2012

Takže je to oficiální, Dreamtherapy bude 22.2.2012 vydáno v Japonsku přes label Rubicon Music!!! Japonská edice bude obsahovat dva bonustracky, videoklip k titulní skladbu z první desky Moment Of Life a živou verzi Dreamtherapy!!

29.1.2012

Všem, co se na nás včera přišli mrknout do eMka se omlouváme za velmi nestandardní průběh našeho koncertu, způsobený primárně technickými problémy se zvukem. Byly to pro nás opravdu těžké chvíle a moc si vážíme, že jste nás takhle podrželi, závěr koncertu byl díky vám opravdu super. Snad jsme si tu smůlu vybrali na několik let dopředu... Pokud byste si chtěli v Brně spravit chuť, máte možnost 8.3. v luxusním zvukovém prostředí sálu Semilasso společně s Dymytry, Kairen aj. a 28.4. pak na jubilejním desátém pokračování Power Metal Blastu společně s Flowerwhile (křest nové desky!), Rimortis a Witch Hammer!!! A když budete hodní přidáme i včerejší Porta Inferi :)

21.1.2012

Příští sobotu 28.1. s námi v brněnském klubu M13 vystoupí kapely PORTA INFERI a POWER 5!! Začátek akce je v 19:00, vstup 80Kč!20.1.2012

Mrkněte na novou verzi oficiálních stránek Eagleheart!! Děkujeme Tomáši Jurkovi za spolupráci!!:) Některé sekce byly změněny, některé zrušeny a některé upraveny.

15.1.2012

V nejbližších dnech spustíme nové oficiální stránky Eagleheart založené na grafice "Dreamtherapy"!! Mezitím jsme také potvrdili další koncerty a hned 2x si velmi brzy zahrajeme v Brně! 28.1. vystoupíme v klubu Muzak a 8.3. pak v Semilasse!! Vrcholem jara pak bude již desáté pokračování Power Metal Blastu, kde budeme hrát společně s Flowerwhile (křest nového alba!!), Rimortis a Witch Hammer!!! Těšte se!

4.1.2012

Kdo jste si nekoupili prosincový SPARK a nečetli recenzi od Honzy Kozáka, tak teď máte možnost!! A nezapomeňte, že v aktuálním čísle najdete v rubrice "Síla a melodie" rozhovor s Mikem!!30.12.2011

Přejeme vám jen to nejlepší do Nového roku!!

29.12.2011

V lednovém čísle největšího rockového časopisu SPARK najdete rozhovor s Mikem!!! Mrkněte také na další dvě pochvalné recenze na Dreamtherapy!
Metal Express Radio a Metal Temple!!

23.12.2011

Přejeme vám všem krásné a klidné Vánoce!! S některými se uvidíme už v neděli večer v Pohořelicích a pořádně si to užijeme!!!

19.12.2011

Turné se SEBASTIEN a FLOWERWHILE je po posledním víkendu, který jsme strávili na Slovensku, u konce a my bychom rádi poděkovali všem, kteří všechny tři kapely přišly podpořit na jakýkoliv koncert! Všichni jsme si turné užili a v příštím roce budeme určitě pokračovat v dalších koncertech, těšte se!!:)

Na dnešek jsme jinak byli pozvání do rockového pořadu Rockle, který si můžete naladit dnes od 21:05 na frekvencích Českého Rozhlasu Olomouc!!

13.12.2011

A máme tu další narozeninový den!! Své 27. narozeniny dnes slaví basák Wagner!! Přejeme všechno nejlepší!! :)

Jinak, nezapomeňte, že celý tento týden můžete poslouchat novou desku "Dreamtherapy" na našem profilu na Bandzone!!! Snad se vám bude "Dreamtherapy" líbit a přesvědčí vás to i k pořízení fyzického CD!! Koupí alba na koncertě nebo přes email dreamtherapy.cd@gmail.com za 250Kč vyhradně podpoříte Eagleheart, žádný druhý subjekt! Díky!!!

4.12.2011

V prosincovém díle hudebně kulturního TV pořadu ze světa CZ/SK UG scény REAKTOR najdete i zmíňku o "Dreamtherapy"!! Díky moc!3.12.2011

Mrkněte na nové recenze na www.irockshock.net, Metal Shock Finland a www.lordsofmetal.nl!!

Dále pro nás můžete hlasovat v soutěži Metalparáda na serveru Metalforever!!

2.12.2011

Titulní song nové desky "Dreamtherapy" online na našem profilu na YouTube!!!1.12.2011

Nezapomeňte, že dnes vychází prosincové číslo časopisu SPARK, kde najdete i velmi pochvalnou recenzi na Dreamtherapy od Honzy Kozáka (5/6)!!! Celkově jsme se v redakci umístili z padesátitří recenzovaných alb na skvělém patnáctém místě!! Moc děkujeme Honzovi i celé redakci!!

30.11.2011

Nové recenze na Dreamtherapy najdete na www.hardrockhaven.net, www.thedailystab.guitarepirate.com, www.pavillon666.fr, www.dangerdog.com a www.xplosivemetal.com.


28.11.2011

Máme pro vás několik důležitých informací. Jednak příští středu 7.12. budeme hosty na chatu kulturního portálu Kultura21.cz, takže jestli vás něco zajímá a chcete se zeptat, tak to bude ideální příležitost.

Druhá novinka se týká ještě jednoho koncertu, který jsme potvrdili na 25.12. v Pohořelicích, nedaleko Brna. Doufáme, že tam vytvoříte stejně super atmosféru jako před dvěma lety!! Snad už tou dobou budete mít i pořádně naposloucháno!

S poslechem naší nové desky "Dreamtherapy" souvisí i poslední věc! Ve spolupráci s Bandzonem jsme pro vás na týden 10.12-16.12. připravili speciální akci, kdy si na našem tamním profilu budete moct poslechnout celé nové album zdarma!!! Snad se vám bude "Dreamtherapy" líbit a přesvědčí vás to i k pořízení fyzického CD!! Koupí alba na koncertě nebo přes email dreamtherapy.cd@gmail.com za 250Kč vyhradně podpoříte Eagleheart, žádný druhý subjekt! Díky!!!

25.11.2011

A je to tady, první české recenze na "Dreamtherapy" si můžete přečíst na webzinu Metalforever & MetalMan!! Děkujeme za slova chvály a velmi vysoké bodové hodnocení od všech recenzentů!!! :)

24.11.2011

Dnešek je oficiálním datem vydání naší nové desky "Dreamtherapy" v Evropě!!! Zakoupit si ho můžete v běžné distribuční síti nebo za zvýhodněnou cenu 250Kč přímo na našich koncertech nebo platbou převodem! Objednávat můžete přes emailovou adresu dreamtherapy.cd@gmail.com!!

18.11.2011

Eagleheart v online verzi magazínu Spark!! Report z Ostravy od Honzy Kozáka najdete ZDE! Díky moc!

16.11.2011

Malá vzpomínka na sobotní neskutečnou akci v Brně na Favále!!!Zároveň přinášíme další tři velmi pozitivní zahraniční recenze na "Dreamtherapy", které najdete na webech
guitarepirate.com, Giornale Metal (italsky) a Under World Music (strana 44-45)!!

12.11.2011

Moc díky všem za včerejší neskutečnou atmosféru na Faválě!!! Bylo vás přesně 300 platících (+ dalších 50 neplatičů) a můžete nám věřit, že v rámci republiky začíná být brněnské metalové publikum už legendární!!:) Byla to fakt mazec akce a snad se vám líbí i ten kotouček, co si odtamtud spousta z vás odnesla!!! :) Ještě jednou díky!! Příští týden Nová Paka!!!!

10.11.2011

V sobotu na Favále křest "Dreamtherapy"!!!!!!!!!!!!!!!8.11.2011

Ode dneška si můžete objednávat naše nové album "Dreamtherapy" přes nově zřízenou emailovou adresu
dreamtherapy.cd@gmail.com!!

Cenu alba jsme stanovili na nejnižší možnou hranici 250Kč a protože vás chceme ušetřit placení zbytečných dobírek, tak jsme se rozhodli pro platbu převodem s tím, že jakmile bude částka (250Kč + poštovné za balík) přičtena na účet, tak vám album hned pošleme. Je to zřejmě nejlevnější způsob, jak si naš novou desku sehnat, pokud nemáte možnost si ji koupit na některém z chystaných koncertů. Podrobnosti už vyřešíme po emailech! Objednávat můžete i přes rubriku "Shop". Brzy doplníme i nový merchandise!

7.11.2011

Takže už je to oficiální, v sobotu 12.11. v Brně na Favále pokřtíme naši novou desku "Dreamtherapy"!!! Na které jsme pracovali několik let, když budeme počítat celý proces skládání, nahrání desky u Rolanda Grapowa, který ji produkoval, až po shánění smlouvy, kterou jsme nakonec podepsali s italským labelem Scarlet Records!!! Stálo nás to spousty energie a jsme moc rádi, že už to budeme mít konečně za sebou a opravdu si to užijeme!! Cenu jsme stanovili na 250Kč/10Euro a kromě nové desky bude již k dipozici i část nového merchandise, přesněji dva druhy pánských triček a dámská trika!! Samozřejmě musíme zmínit, že na akci vystoupí čtyři další skvělé kapely: Flowerwhile, Sebastien, Salamandra a Samhain, navíc pro prvních 150 platících bude 1 pivo zdarma a po poslední kapele bude následovat afterparty minimálně do tří do rána!! To vše jen za 100Kč, takže se pořádně připravte a doražte, bude to peklo!!!! Začínáme už v 18:00!!!

Starší novinky


FB myspace last.fm BZ

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

28. 2. 2020

- BRNO - Melodka + PORTA INFERI, FLOWERWHILE

Reverse - 250 Kč
OBJEDNAT


BlueBoard.cz
Levné a kvalitní malířství v Brně