12.11.2011

Moc díky všem za včerejší neskutečnou atmosféru na Faválě!!! Bylo vás přesně 300 platících (+ dalších 50 neplatičů) a můžete nám věřit, že v rámci republiky začíná být brněnské metalové publikum už legendární!!:) Byla to fakt mazec akce a snad se vám líbí i ten kotouček, co si odtamtud spousta z vás odnesla!!! :) Ještě jednou díky!! Příští týden Nová Paka!!!!

10.11.2011

V sobotu na Favále křest "Dreamtherapy"!!!!!!!!!!!!!!!8.11.2011

Ode dneška si můžete objednávat naše nové album "Dreamtherapy" přes nově zřízenou emailovou adresu
dreamtherapy.cd@gmail.com!!

Cenu alba jsme stanovili na nejnižší možnou hranici 250Kč a protože vás chceme ušetřit placení zbytečných dobírek, tak jsme se rozhodli pro platbu převodem s tím, že jakmile bude částka (250Kč + poštovné za balík) přičtena na účet, tak vám album hned pošleme. Je to zřejmě nejlevnější způsob, jak si naš novou desku sehnat, pokud nemáte možnost si ji koupit na některém z chystaných koncertů. Podrobnosti už vyřešíme po emailech! Objednávat můžete i přes rubriku "Shop". Brzy doplníme i nový merchandise!

7.11.2011

Takže už je to oficiální, v sobotu 12.11. v Brně na Favále pokřtíme naši novou desku "Dreamtherapy"!!! Na které jsme pracovali několik let, když budeme počítat celý proces skládání, nahrání desky u Rolanda Grapowa, který ji produkoval, až po shánění smlouvy, kterou jsme nakonec podepsali s italským labelem Scarlet Records!!! Stálo nás to spousty energie a jsme moc rádi, že už to budeme mít konečně za sebou a opravdu si to užijeme!! Cenu jsme stanovili na 250Kč/10Euro a kromě nové desky bude již k dipozici i část nového merchandise, přesněji dva druhy pánských triček a dámská trika!! Samozřejmě musíme zmínit, že na akci vystoupí čtyři další skvělé kapely: Flowerwhile, Sebastien, Salamandra a Samhain, navíc pro prvních 150 platících bude 1 pivo zdarma a po poslední kapele bude následovat afterparty minimálně do tří do rána!! To vše jen za 100Kč, takže se pořádně připravte a doražte, bude to peklo!!!! Začínáme už v 18:00!!!

7.11.2011

Máme bohužel špatnou zprávu pro naše fanoušky na Slovensku: vlivem různých okolností, včetně našeho nachlazení, očekávané nízké návštěvy a faktu, že Sebastien by z technických důvodů nemohli vystoupit, jsme se rozhodli zrušit koncert v Nitře, který měl proběhnout tento pátek 11.11. v klubu NaOZZaY. Omlouváme se tímto všem lidem, kteří se na koncert chystali, snad vám bude vyhovovat jeden z pozdějších termínů akcí na Slovensku!!

6.11.2011

Děkujeme za naprosto úžasnou Prahu a skvělé České Budějovice!!! Někde to byl trošku boj, ale byl to nářez!! Příští týden se na nás můžete těšit v Nitře a hlavně doma v Brně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

31.10.2011

Konečně si můžete poslechnout i krátké ukázky z nového alba "Dreamtherapy"!! Snad se vám budou líbit! Album vychází u 24. listopadu 2011 v Evropě a 17. ledna 2012 v USA u italského labelu Scarlet Records! Pro ČR se snažíme posunout na vydání alba už na 12. listopadu, abychom ho ten den mohli pokřtít v Brně na Favále! Připomínáme, že produkci alba má na starost Roland Grapow, který zároveň v několika skladbách účinkuje i jako hostující zpěvák a solový kytarista!30.10.2011

Díky moc za skvělé akce v Ostravě a ve Zlíně!!! Moc jsme si to díky vám užili!! Velké díky patří taky všem kapelám a lidem, kteří nám pomáhali s organizací! Příští týden Praha a České Budějovice!!

27.10.2011

Čeká nás další koncertní víkend společně se Sebastien a Flowerwhile, tentokrát nás čeká Ostrava, kde vystoupíme společně se Salamandrou v pátek 28.10. v Barrak (ex-Tančírna) a v sobotu 29.10. pak ve Zlíně v klubu Golem, kde nás podpoří kapela Ascendancy!! Těšíme se na vás!!!

27.10.2011

Máme tu první tři zahraniční recenze na "Dreamtherapy", zatím samé kladné hodnocení! :) Přečíst si je můžete na stránkách Heavy Paradise, Melodic Net a Black Wind Metal!!

24.10.2011

Konečně se můžete mrknout i na playlist a obal naší nové desky „Dreamtherapy“, jehož autorem je Hans Trasid z DisArt design (Samhain, Sebastien, Seven)!!EAGLEHEART
Dreamtherapy (2011)

1. Insomnia 1:00
2. Shades Of Nothing 4:37
3. Taste My Pain 4:08
4. Lost In The Dead End 5:24
5. Creator Of Time 3:47
6. Nothing Remains 5:49
7. Dreamtherapy 4:52
8. Burned By The Sun 4:38
9. Glass Mountain 4:42
10. Wheel Of Sorrow 12:19

Připomínáme, že desku vydává italský label
Scarlet Records 24. listopadu 2011 v Evropě a 17. ledna 2012 v USA!! Naši fanoušci v ČR se můžou těšit už na 12.11., kdy v Brně na Favále album pokřtíme a zahájíme prodej!! Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween) se ujal nejen produkce desky, ale sám se představí i jako host v několika vokálních linkách a kytarových sólech!


16.10.2011

Máme za sebou první koncerty se Sebastien a Flowerwhile a je potřeba říct, že jste bojovali hodně statečně!! :) Další na řadě je Ostrava 28.10. se Salamandrou a Zlín 29.10. s Ascendancy!!

15.10.2011

Dneska v Hradišti s námi bohužel kvůli nemoci strejdy Milana nevystoupí Rimortis, takže stejně jako včera v Břeclavi s námi zahraje Flowerwhile a Sebastien.

10.10.2011

Tak je to konečně tady!!! Minulý týden jsme podepsali smlouvu s italským vydavatelstvím Scarlet Records (mj. Shaman, Labyrinth, Royal Hunt aj.), která naši novou desku „Dreamtherapy“ vypustí do světa!! Datum vydání bylo stanoveno na 24.11. pro Evropu a 17.1. pro USA! Kromě toho, pokud nedojde k žádnému většímu zdržení, vyjde Dreamtherapy v ČR už 12.11., kdy album zároveň pokřtíme v Brně na Favále za účasti Flowerwhile, Sebastien, Salamandry a Samhain!!! Moc díky a uvidíme se na turné!

29.9.2011

Turné se Sebastiena a Flowerwhile po ČR a SR se blíží, tak mrkněte na motivační video a vyberte akci, na které se ukážete! Nejlépe na všech!! :) Chceme vás vidět!!! Zároveň vás prosíme o co největší možné šíření a sdílení videa, díky!!27.9.2011

Nakonec se nám k turné podařilo přidat i tři koncerty u našich bratrů na Slovensku!!! Snad se teda uvidíme 11.11. v Nitře, 16.12. u Michala doma v Námestove a 17.12. v Ružomberoku!!

13.9.2011

Rádi bychom vás všechny pozvali na naše společné podzimní turné po ČR se SEBASTIEN a FLOWERWHILE!!! Bohužel ne všechno nám vyšlo tak, jak jsme si přáli a tím pádem ani my, ani Flowerwhile, nestihneme nové desky do turné vydat. Přesto všechno budeme hrát několik nových věcí a budeme se snažit využít spojení těchto tří kapel dosytosti, takže koncerty rozhodně budou budou stát za to! "Part 1" v názvu turné pak napoví, že by časem mohla být i part 2:) Ale nebudeme předbíhat, těšíme se na vás, bude to peklo!!!25.8.2011

A je to konečně tady!!! Nová skladba Creator Of Time z naší dlouho připravované desky je v playlistu na Bandzone, Facebooku i MySpace!! Připomínáme, že zvuk a celkovou produkci měl na starosti známý kytarista a producent Roland Grapow (Masteplan, ex-Helloween)!!

Snad se vám bude Creator líbit, je to opravdu jen malá ochutnávka, brzo se snad všichni konečně dočkáme celé desky!!

24.8.2011

Nezapomeňte na premiéru naší nové skladby z chystaného alba, už tento čtvrtek v noci mezi 1:00-4:00 v pořadu The Metal Madman Radio Show!! V průběhu čtvrtka pak skladbu nastreamujeme na všechny profily!

21.8.2011

Díky kapelám, pořadatelům a hlavně fanouškům za včerejší super akci v Olbramkách, která se i přes mírné technické problémy hodně povedla!! Snad se vám líbily i nové songy, budeme rádi za reakce a komentáře, protože se právě rozhodujeme, kterou skladbu příští středu vypustit do světa jako první :) Díkec!

17.8.2011

Přestože se nám stále nedaří najít vhodného vydavatele pro naše nové album, stále na tom tvrdě pracujeme, i když to není nic snadného. Mezitím jsme ale rozhodli připravit menší dárek pro všechny naše fanoušky v podobě premiéry jedné nové skladby jako poděkovaní za vaši trpělivost!!! Poslechnout si ji budete moct zhruba za týden, příští čtvrtek 24.8. brzo ráno na americkém metalovém rádiu
The Metal Madman Radio Show, což je jedno z nejposlouchanějších internetových metalových rádií na světě!! Vzhledem k časovemu posunu program začne v ČR až ve čtvrtek v jednu v noci a trvá do čtyř do rána, ale kdybyste to nestihli, tak o nic nejde, hned další den dáme stejnou skladbu k poslechu na všechny naše profily!! Těšte se!!

16.8.2011

Bohužel vám musíme oznámit, že páteční akce Memoritall Fest V. v Opavě byla bohužel zrušena, čemuž nasvědčovala i nulová propagace celé akce. Snad se do Opavy dostaneme na podzim s Flowerwhile!!

15.8.2011

A máme tu další várku narozenin!! Dneska slaví své 28. narozeniny služebně nejmladší člen kapely, kytarista Michal "Topper" Jankuliak!! Všechno nejlepší, chlape!! :))

31.7.2011

Děkujeme všem za včerejší pekelnou atmosféru, kterou jste nám vytvořili na obou koncertech!! Přestože silně pršelo, obě akce jsme si díky vám opravdu užili a hlavně na Chrlice jen tak nezapomeneme!! Díky pořadatelům za pozvání a vám, že jste na nás mokli a užili si to s náma!!!

27.7.2011

Na stránkách Rockového Chrlení jsme si všimli, že vedeme anketu o kapelu, na kterou se nejvíce těšíte!! Moc vám děkujeme za podporu, věřte, že my se na ten nářez těšíme jak malí kluci!:) Takže nezapomeňte, už tuto sobotu od 22:00 v Chrlicích! Kromě toho se od 18:15 ukážeme i na Rafanfestu II v Dolní Čermné, tam to bude taky určitě stát to!!

25.7.2011

A pokračujeme v blahopřání! Své 26. narozeniny dnes totiž slaví benjamínek našeho hudebního kroužku, milovník vyprazdňování všeho možného, rybaření na Mušově, krásných žen a zejména vlaků reálných i virtuálních, bubeník Zdeněk "Smrth" Vémola!! Všechno nejlepší, voe!! :)))

23.7.2011

Dnes je tomu přesně 27 let, co se na svět probrala naše malá blonďatá siréna jménem Vojtěch Šimoník!! Celá kapela mu tímto gratuluje a pravě protože by hlavní aktér byl nejraději, kdyby celá událost proběhla bez povšimnutí, uděláte nám radost, když ho budete bombardovat gratulacemi a přánímí!:) A za dva dny máme dalšího oslavence, ta sobota bude opravdu náročná! :))

20.7.2011

Možná některé z vás zajímá jakým způsobem to u nás bude časově probíhat 30.7., na kdy máme domluvené dva koncerty. První z nich odehrajeme v Dolní Čermné, poblíž Ústí nad Orlicí, kde máme hrací čas 18:15-19:30. Pak bude následovat rychlý přejezd do Brna, kde vystoupíme na Rockovém Chrlení od 22:00!! Moc se těšíme na oba koncerty, takže se připravte na nestandardní peklo!!! :)

2.7.2011

Zajímavý rozhovor s Vojtou nejen o nové desce pro slovenský webzin Metalmania si můžete přečíst ZDE!

27.6.2011

Možná jste si na posledních koncertech všimli Mikovy nové milenky Schecter Blackjack ATX, která je výsledkem jeho oficiální spolupráce s touto značkou kytar. Teď se můžete podívat i na povedené fotky pro Schecter od Martina Šiguta!!11.6.2011

Na 12.11. jsme rezervovali brněnský klub Favál, kde snad pokřtíme naši novou desku! I kdyby jsme ji do té doby nestihli vydat (to bysme měli hodně smůly), určitě půjde o jednu z akcí roku už jen díky složení kapel, takže si to určitě nenechte ujít!! Bude to téměř rok od naší poslední akce na Favále a kromě nás by novou desku měli křtít i Flowerwhile, takže to bude mazec!! Koncert bude v rámci společného turné po ČR právě s touhle naší bratrskou smečkou a pardubickými Sebastien!! Navíc se k nám na tuto akci připojí i naši další staří známí, skvělá Salamandra a vaši oblíbení Samhain! Máte se na co těšit!

EAGLEHEART (předpokládaný křest nového CD)

FLOWERWHILE (předpokládaný křest nového CD)

SEBASTIEN

SALAMANDRA

SAMHAIN

2.6.2011

A máme tu druhou část našeho videa z GrapowStudios, kde jsme nahrávali novou desku! Můžete se těšit na delší video, více ukázek a samozřejmě i na Smrta, kterého jsme nemohli opomenout ani v tomto díle!!:)30.5.2011

A je to tady!! První část dokumentu z natáčení naší nové desky!!! Druhou, možná ještě povedenější část, zveřejníme brzy! Snad se vám to bude líbit, trochu se pobavíte a navnadíte na nový materiál:)30.5.2011

Už během dneška se můžete těšit na první část krátkého dvoudílného dokumentu z nahrávání našeho nového alba, ve kterém zazní spousta kratších úryvků z nových skladeb!!! Těšte se!

23.5.2011

Velice pozitivní reporty na naše vystoupení v Praze, kde jsem hráli společně s americkou legendou VICIOUS RUMORS a pardubicko-brněnskou bandou SEBASTIEN, si můžete přečíst na stránkách www.metalforever.info a www.volumemax.net.

Zároveň jsme se taky rozhodli udělat jednu výjimku a po roce vystoupit na festivale Rockové Chrlení v Brně-Chrlicích!! Původně jsme chtěli hrát v Brně až na podzim, ale vzhledem k tomu jak se loni akce v Chrlicích povedla jsme nemohli pozvání odmítnout! Těšíme se na vás, určitě zahrajeme několik skladeb z nové desky, kterou už mimochodem zasíláme zahraničním labelům!!! Snad budeme mít štěstí a deska bude do podzimu venku.

28.4.2011

Rádi bychom vás pozvali na náš první koncert po pětiměsíční pauze způsobené prací na nové desce!! Příští pondělí vystoupíme v Praze v klubu Exit Chmelnice, kde společně s kapelou SEBASTIEN budeme předskakovat americké legendě VICIOUS RUMORS! Těšíme se na vás, pokud všechno proběhne v pořádku, měli bysme zahrát i 2-3 nové skladby, uvidíme.

Pokud jde o desku samotnou, Roland nám před pár dny poslal další verzi mixu, která zní naprosto skvěle, zbývá vyladit pár detailů a během příštího týdne už bysme měli mít v ruce závěrčný master!

Zároveň vám moc děkujeme, že nám neustále posílate hlasy do soutěže o vystoupení na festivale Sonisphere. Momentálně se pohybujeme na šestém místě, na festival postupují první čtyři kapely, takže věříme, že to ještě dotáhneme. Čas máme do konce června!! Hlasovat můžete po registraci na stránkách www.plingg.com!! Budeme rádi, když podpoříte i naše kamarády z kapely PORTA INFERI. Díky!

18.4.2011

Po roce jsme se opět přihlásili do soutěže o vystoupení na putovním festivale SONISPHERE!!! Hlasovat pro nás můžete každý den, stačí se jednoduše registrovat na portálu www.plingg.com! Zaregistrovat se můžete i přes svůj FB profil!! Pokud nás dostanete mezi čtyři vedoucí kapely, získáme právo vystoupit na Plingg Stage festivalu Sonisphere, a navíc od nás dostanete menší dárek v podobě nějaké menší ukázky z chystané desky!!:) Hlasovat můžete až do začátku června!! Děkujeme moc!!

4.4.2011

Poslední víkend jsem strávili u Rolanda ve studiu, kde jsme hodně pokročili s mixem!! Zbývá ještě zkontrolovat pár detailů, ale jinak už konečně finišujeme, většina skladeb je už kompletně hotová a zbývá je jen zmasterovat. Kromě toho jsme minulý týden udělali pár promo fotek na desku u fotografky jménem Necrania Chmurella, takže výsledek bude určitě super :)

23.3.2011

Pozor, velice důležité info! Dnes se dožívá bezvýznamného životního jubilea nejmladší člen našeho neblaze proslulého spolku, pan hrabě Michal Kůs, známý to pivní gurmán, svůdce žen a kapelová drbna! Přejeme mu vše nejlepší, ke gratulaci se připojuje celá rodina, děti, vnoučata i pravnoučata. Vaše gratulace jsou dychtivě očekávány!

19.3.2011

Po delší době máme nějaké info týkající se koncertů. Festival v Kuřimi, kde jsme měli vystoupit 14.5. byl bohužel z finančních důvodů zrušen. Kromě toho, kdo by měl zájem, objednat si lístky na koncert v Praze, kde 2.5. vystoupíme společně s VICIOUS RUMORS a SEBASTIEN, může si lístky objednat přes portál www.eventim.cz!!

24.2.2011

Přestože na jaře ještě deska určitě nebude venku, rozhodli jsme se přidat alespoň pár zajímavých koncertů, včetně koncertu v Praze, kde budeme společně s kapelou SEBASTIEN předskakovat americké legendě VICIOUS RUMORS!! Krom toho připravujeme i koncerty v zahraničí! Do playlistu už určitě zařadíme pár ochutnávek z nové desky, takže se máte na co těšit!!

21.2.2011

Dnes dopoledne jsme se po dvou náročných dnech vrátili zpět ze studia, kde se nám podařilo dodělat zbývající zpěvy pro naše nové album!! Roland se teď vrhne na finální mix nahrávky, ale už teď je to fakt nářez!! Pro celkový výsledek se do studia vrátíme koncem března!

10.2.2011

Tento víkend jsme měli jet k Rolandovi, ale bohužel jsou někteří z nás, včetně Vojty, nachcípaní, takže dodělat zpěvy pojedeme až příští víkend.

25.1.2011

V neděli jsme se vrátili od Rolanda ze studia, kde jsme téměř se vším hotoví! Ještě nám zbývá dodělat pár detailů, takže se k Rolandovi ještě jednou v únoru velmi rádi vrátíme! Další plán je poslat desku ven, kde se jí snad ujme nějaký zahraniční label, který by ji vydal i mimo ČR. Držte palce!!

6.1.2011

Právě jsme se vrátili od Rolanda!! Včera jsme dokončili nahrávání bicích, teď si dáme menší pauzu a v neděli se vracíme na nahrávání kytar!! Zatím to jde skvěle, mrkněte na fotky na našem Facebooku!!:)

31.12.2010

Je tu poslední den roku, ve kterým se toho u nás hodně událo, takže než vám popřejeme vše nejlepší do toho dalšího, chtěl jsem to trochu zrekapitulovat… Od začátku roku jsme věděli, že budeme muset začít s hledáním nového kytaristy, když se Martin rozhodl odejít, a chtěli jsme hraní hodně omezit i z toho důvodu, abychom se mohli plně soustředit na skládání materiálu pro novou desku. Plán hezkej, ale nakonec jsme těch koncertů odehráli skoro stejně jako loni:) A zažili jsme jedny zě těch nejlepších vůbec, ať to byly koncerty s Axxis na jaře, Pardubice, Nová Paka, Brno s Kreyson a Samhain, a hlavně náš koncert na Masters Of Rock 2010, což byl pro nás pro všechny zážitek na celej život, za což vám opravdu moc děkujeme! Dokonce jsme prý měli možná nejpočetnější publiku ze všech kapel, které na Coca-Cola stage letos vystoupily, takže fakt díky, snad to vyjde příští rok na vedlejší stagi! Krom toho všeho jste nás letos taky mohli vidět ve čtyřech sestavách, ať už s Metalikem, Davidem, Vojtem nebo nakonec Michalem jako druhým kytaristou. Mimochodem, to čekání, se na kytaristy se nám opravdu vyplatilo po všech stránkách:) Teď máme za sebou poslední zkoušku a v pondělí jedeme konečně k Rolandovi nahrát novou desku, kterou se nám mezi tím vším chaosem podařilo dát dohromady a jsem si jistej, že se je na co těšit;) Budeme se snažit vás udržovat v obraze, takže budou snad nějaký blogy tady na stránkách, fotky a snad i videa. Takže se zatím mějte a za celou kapelu všechno nejlepší do Novýho roku!!

Mike

24.12.

Eagleheart vám přejí šťastné a veselé Vánoce!!

15.12.

Stále hledáme sponzory pro novou desku!! Pokud byste měli zájem stát se naším finančním partnerem, ozvěte se nám, prosím, na náš email eagleheart@eagleheart.eu! Jsme schopni jako protislužbu nabídnout určitý reklamní prostor, více osobně. Díky moc všem, kdo projeví zájem a podpoří nás jakoukoliv částkou!!

13.12.

Již tradiční morbidní úvodní stránka pro datum 13.12. ani tentokrát neznamená, že se našemu ženáčovi něco stalo, naopak má další narozeniny!! Přejeme všechno nejlepší, Wagnere!!! A protože momentálně nemáme na úvodní stránku nic lepšího, asi to tady necháme pověšený trochu dýl jak jeden den :))

12.12.

Dva nové reporty z Faválu si můžete přečíst na webzinech METAL-LINE a www.volumemax.net!! Díky!!

29.11.

Rádi bychom poděkovali všem fanouškům metalové muziky, kteří se v sobotu přišli mrknout na Favál na Power Metal Blast vol.8!! Tradičně jste vytvořili dokonalou atmosféru, na kterou budou všechny tři kapely ještě dlouho vzpomínat! Velký dík patří taky kapelám, Samhain a Kreyson, a hlavně Peťovi "Martulínovi" Martuškovi za to, že to vlastně celý, s naší malou pomocí, zorganizoval!!! Díky za celej rok všem, naživo se uvidíme až příští rok s novou deskou! Teď už se budeme soustředit jen na studio!

27.11.

Ještě jednou bychom vás rádi pozvali na vyvrcholení našeho koncertního podzimu, kterým je každoroční pokračování akce Power Metal Blast v Brně na Favále!! Půjde o náš druhý koncert v nové sestavě, zároveň poslední před novou deskou, kterou začneme natáčet začátkem nového roku! Kromě nás se dnes na Favále představí novopačtí Samhain a česká metalová legenda Kreyson, takže je určitě se na co těšit!! Akce vypukne v 19:00!!!!

22.11. Fotky ze super akce ze včerejška v Nové Pace najdete v ZDE!! Díky oběma kapelám, hlavně Samhain za supr organizaci, a taky všem, co nás pod podiem podpořili poprvé v nové sestavě ZDE!! Už se ukrutně moc těšíme na Brno!!!!!!!!!!

18.11.

Už tuto sobotu se vám v Nové Pace po boku Samhain a Rimortis poprvé představíme v nové sestavě s Michalem Jankuliakem! Kromě našich profláklých skladeb zahrajeme i 2-3 songy z nové desky, takže se těšte! Ještě připomínáme, že o týden později se se stejným setem představíme konečně zase doma v Brně na Favále, se Samhain a českou metalovou legendou Kreyson! Jsou to dvě naše poslední akce než vyjde nová deska a dáme do toho všechno, tak si tyhle akce nenechte ujít!!:)

7.11.

Další zahraniční recenze na Moment Of Life se objevila na serveru myglobalmind.com!!

29.10.

Tak, období několikaměsíčního hledání náhrady za kytaristy Martina Kleknera skončilo (snad defintivně)! Rádi bychom vám představili nového kytaristy Eagleheart, kterým se stává kytarový šílenec Michal Jankuliak!! Něco o něm si zatím můžete přečíst ZDE, později i v sekci "Band".Všem ostatním, kteří projevili zájem o místo jednoho z našich strunmistrů děkujeme!!

Samozřejmě máme i novinky ohledně nové desky! V nové sestavě nastoupíme 3.1.2011 do studia známého německého producenta a kytaristy Rolanda Grapowa (Masterplan, ex-Helloween), kde natočíme naši druhou desku!! Právě dokončujeme práce na posledních skladbách! Natočení desky bude tentokrát trošku finančně náročnější, takže pokud by měl někdo zájem stát se naším sponzorem, tak se nám ozvěte na emailovou adresu našeho managera Tomáše Dekana, kterou najdete v sekci "Contact". Budeme jedině rádi, díky!!

Poslední informace se týkají naší koncertní činnosti. Příští týden začneme s Michalem pořádně makat na playlistu pro poslední dva koncerty k desce Moment Of Life, které proběhnou 20.11. v Nové Pace se Samhain a Rimortis, a 27.11. v Brně na Favále se Samhain a českou metalovou legendou KREYSON!!! Bude to rozlučka jak se patří, na podium se pak až do vydání nové desky zřejmě neukážeme, tak si to určitě nenechte ujít!!!! Dáme do toho všechno!!

P.S.: Když se na Michala podíváte na fotce, tak vám musí být všem jasný, že jsme si ho vybrali nejen kvůli jeho dlouhým vlasům, ale především kvůli hustému porostu na bradě, aby si z nás už lidi nedělali srandu, že vypadáme jak děcka...:)))

19.10.

Jen menší update...Ze Švýcarska jsme se vrátili živí, zdraví a plní zážitků. Koncert byl v pohodě a postaráno o nás bylo jako o hvězdy, takže se tam zase rádi brzo vrátíme:) Mysleli jsme, že teď zase bude trochu koncertní klid a budeme se více soustředit na novou desku, ale na poslední chvíli jsme byli agenturou Pragokoncert požádáni, abychom vystoupili tento pátek 22.10. ve zlínkém Masters Of Rock café jako předkapela legendárních W.A.S.P., což jsme samozřejmě rádi přijali!!!!! Těšíme se do Zlína!!

14.10.

Omlouváme se za delší nečinnost na stránkách, pilně makáme na nové desce a hledání kytaristy. Konkrétnější budeme snad příští týden, máte se na co těšit!

Dnes večer vyrážíme na náš druhý koncertní výlet do Švýcarska, kde se představíme stále ještě v ořezané sestavě s Vojtem jako kytaristou! Zítra nám držte palce, bude to nářez!!!

4.9.

Dnes nastává velký den v životě našeho basáka Jiřího "Wágnera" Fialy, který je však zároveň tragickou událostí pro početné zástupy jeho věrných fanynek!!!:) Wagner se nám totiž žení!! Jméno nevěsty v zájmu jejího zdraví nebudeme zveřejňovat:) Gratulujeme za celou kapelu a hodně štěstí!!!!!!

31.8.

Report z Olbramovic na stránkách
Volumemax!!

30.8.

Po delší době se objevila další zahraniční recenze na Moment Of Life, kterou si můžete přečíst ZDE!!

23.8.

Děkujeme pořadatelům, všem zúčastněným kapelám a hlavně vám fanouškům, ktěří jste nás podpořili v sobotu v Olbramovicích v naší "ořízlé" sestavě!!! Do konce roku už nám zbývají jen tři koncerty, takže teď začneme pořádně makat na nových věcech, abysme mohli začátkem příštího roku nastoupit do studia a nahrát novou desku! Držte palce!

18.8.

Rádi bychom vás pozvali na již tradiční fesťák v Olbramovicích, kde vystoupíme společně s českou powermetalovou smetánkou tvořenou kapelami Salamandra, Rimortis, Samhain, doplněnou o tradiční Nightwish revival! Problém s druhým kytaristou je prozatím vyřešen, nechte se překvapit:)

PROGRAM:

19:00 – 19:50 – Samhain
20:10 – 21:00 – Eagleheart
21:20 – 22:20 – Rimortis
22:45 – 23:45 – Nightwish revival
00:10 – 01:45 – Salamandra


10.8.

Takže jsme zase bez kytaristy!!! I když to s Davidem vypadalo slibně, před pár dny dostal nabídku hrát s jednou českou kapelou, která působí v Chicagu a byla by blbost, kdyby to nevzal. My mu děkujeme za ty dva super koncerty a přejeme hodně štěstí! Otázkou zůstává, jakým způsobem odehrajeme posledních pár koncertů letošního roku a s kým v lednu nastoupíme do studia nahrát novou desku. Ale my už si nějak poradíme. V každém případě, konkurz na kytaristy pokračuje!! Už nám začíná hořet za zadkem, tak kdo umíte hrát, pište!:)

3.8.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás podpořili v sobotu na Chrlení!!! Velký díky patří hlavně všem organizátorům za to, že i přes některé problémy dali tuto akci dohromady, kloubouk dolů! Byl to mazec a doufáme, že si to zase na přes rok zopakujeme!!:)

25.7.

A pokračujeme v gratulacích! Dneska slaví své "další"narozeníny nejstarší člen kapely, kapelový tata a Terranův vzor, bubeník Zdeněk Vémola!!!!:) Dneska je mu už 35 let, i když jinak je to pořád stejné dítě jako my:) Všechno nejlepší, Smrte!!!!!!

23.7.

Naše malá siréna jménem Vojtěch Šimoník dneska slaví své 26. narozeniny, takže přejeme všechno nejlepší, chlape!!! A přežij oslavu!:)

19.7.

Děkujeme vám všem, kteří jste nás v pátek přišli ve Vizovicích podpořit na Coca-Cola stage!!!! To bylo něco neuvěřitelnýho, dokonalá atmosféra, úplně plnej kotel, prostě bomba!! Nic takovýho jsme ještě opravdu nezažili, moc děkujeme!!!!!!!! Obrovský dík patří samozřejmě taky Jirkovi Daronovi za pozvání! Snad někdy příště na Ronnie James Dio stage!;)

14.7.

Takže nakonec ještě jedna změna! Martin si bohužel minulý týden v Sulíkově zlomil nohu, a tak jsme se nakonec rozhodli na Masters Of Rock vyzkoušet našeho hlavního adepta na post nového kytaristy Eagleheart, kterým je David Hruška! Bude to pro nás všechny zkouška ohněm, tak nám držte palce!:)

30.6.

Na Masters Of Rock nás definitivně uvidíte ještě s Martinem Kleknerem v sestavě!!! Během koncertu se, krom jiného zboží, budou prodávat i trička s novým designem. Těšíme se na vás!

15.6.

Situace ohledně nového kytaristy se konečně pořádně pohla tím správným směrem! Jméno vám zatím neprozradíme, máme za sebou teprve jednu zkoušku, ale pokud to půjde stejným tempem, tak nás ve Vizovicích uvidíte už v nové sestavě!!!

2.6.

V českém finále soutěže Emergenza jsme nakonec jako nejlépe umístěna moravská kapela skončili na skvélém třetím místě!!! Moc děkujeme organizátorům, porotě a hlavně všem fanouškům, kteří nás i přes vysoké vstupné přišli na ty tři koncerty podpořit!! Budapešť sice nebude, ale dostali jsme nějaké věcné ceny, takže jsme spokojení. A v sobotu v Letovicích!!!

1.6.

Tento čtvrtek hrajeme v Praze v rámci českého finále mezinárodní soutěže Emergenza festival!!!!! Přijďte nás podpořit!! Postupujeme rovnou k porotě, která rozhodně o vítězi postupujícím do středevropského finále v Budapešti!!! Kromě toho tuto sobotu vystoupíme společně s kapelami jako Sagittari, Rimortis nebo Nightwish revival na festivale Rock Paradise na zámku v Letovicích! Snad se uvidíme!:)

21.5.

Na serveru Metalforever si můžete přečíst report z Pardubic! Díky!

20.5.

V pátek 16.7.2010 v čase 21:00-21:45 vystoupíme na Coca-Cola stage největšího českého rockového festivalu MASTERS OF ROCK!!!!! Moc děkujeme agentuře Pragokoncert!!!

20.5.

Přihlásili jsme se s Eagleheart do soutěže o další festival, tentokrát jde o Sonisphere, který proběhne 19. června na letišti Milovice za účasti kapel jako Metallica, Megadeth, Slayer nebo Anthrax !!! Hlasovat pro nás můžete po registraci na serveru www.plingg.com. V soutěži je pouze 22 kapel, z nichž 4 přímo postupují na festival! Díky za vaše hlasy!

14.5.

Děkujeme všem nejvěrnějším fanouškům, kteří nás včera i přes vysoké vstupné přišli podpořit na Favál a posunuli nás tak do finále Emergenzy v ČR, které proběhne 3.6. v Retro Music Hall v Praze!!! Snad nás přijdou podpořit i naši pražští fandové:) Díky moc!

9.5.

Tento týden nás kromě Emergenzy čekají také dva koncerty v sobotu 15.5., jeden na motosraze v Hlinsku a druhý v Pardubicích kde společně s Rimortis podpoříme kapelu Sebastien, která bude křtít své první CD Tears Of White Roses! Snad se tam uvidíme!

3.5.

Rádi bychom vás pozvali na druhé kolo soutěže Emergenza, které proběhne 13.5. na Favále! Kromě nás vystoupí ještě dalších 12 kapel, takže se můžete těšit na večer plný muziky! Cena bohužel není zrovna nízká, 170Kč/180Kč, ale pokud by se nám podařilo sehnat 40 nadšenců, lístky bychom mohli prodávat za skupinovou slevu 130Kč/os, kdyby vás bylo 60, cena by klesla na 120Kč/os. Bude záležet na tom, kolik se vás na akci přihlásí na na Facebooku. Lístky si můžete opět koupit u nás i těsně před koncertem, ale taky doufáme, že pro nás budete pak i hlasovat:) Díky!!!30.4.

Oficiálním managerem kapely se stává náš kamarád Tomáš Dekan, kterého můžete znát jako jednoho z pořadatelů z agentury Nemesis Productions!!! Těšíme se na spolupráci, která se bude týkat celkové činnosti kapely, koncertů a hlavně nové desky, kterou začneme nahrávat zřejmě na přelomu roku!!!

28.4.

Momentálně jsme v soutěži Metal Masters o Wacken 2010 druzí!!! Moc díky za vaše hlasy, soutěž pokračuje až do konce července!

26.4.

Přihlásili jsme nás videoklip do soutěže o účast na největším metalovém festivale v Evropě Wacken Open Air!!! Hlasovat pro nás mohou pouze registrovaní uživatelé plusovými body pod videem, které najdete ZDE! Zatím si vedeme docela dobře, předem děkujeme za vaše hlasy!

25.4.

V sekci Tour byly doplněny zřejmě poslední koncerty pro letošní rok, z nichž ten poslední bude velmi speciální! Pak už hurá do studia, na nových skladbách pilně makáme!

25.4.

Děkujeme vám všem, co jste v pátek přišli na Melodku!!! Byli jste úžasní a i Battalion si vás moc pochvalovali!! Díky!

23.4.

Připomínám dnešní akci v Brně na Melodce!!! Ascendancy, Battalion a Eagleheart! Klub se ote vře v 19:30, začátek přesně ve 20:00! Přijďtě včas!

16.4.

Trojlístek kapel pro akci 23.4. na Melodce doplní velmi nadějná progpowermetalová kapela Ascendancy z Brna!!! Máte se všichni na co těšit! Začátek ve 20:00, vstup 120Kč!

15.4.

Bohužel vám musíme oznámit, že italské kapely, které měly s námi vystoupit v Brně na Melodce 23.4., tzn. Vision Divine, White Skull a Anthenora, byly z důvodu naprostého nezájmu ze strany fanoušků pořadatelem zrušeny! Akce proběhne pouze ve složení Eagleheart + Battalion + jedna další brněnská kapela, kterou snad během dneška budeme moct oznámit. Vstupné 120Kč se bude vybírat přímo na místě! Vstupenky na původní akci můžete samozřejmě vrátit.

13.4.

Na Facebooku vznikla protestní skupina proti Martinovu odchodu z Eagleheart!!:) Tleskáme, jen mu to nandejte!!:D Přidat se můžete ZDE

8.4.

Další fotky ze Zlína serveru www.innocence-music.com.

6.4.

Reporty z koncertů s Axxis a Mad Max v Praze a Zlíně si můžete přečíst na serveru Metal Forever!

ZLÍN

PRAHA

5.4.

Přejeme všem veselé Velikonoce! A taky děkujeme všem, které jsme zaujali na koncertech s Axxis a Mad Max v Praze a ve Zlíně!!! Pod následujícími odkazy můžete mrknout na pár fotek:

musicserver.cz

www.mestozlin.com

www.galeria.metalmundus.pl

31.3.

Bohužel, celá akce s Timem Tolkkim se z blíže nespecifikovaných důvodů přesouvá na neurčito!!!! Dáme vědět, jakmile bude potvrzeno nové datum a budeme doufat, že se ho budeme moct zúčastnit...:( Zatím ani nemáme informace, co s nakoupenýma lístkama na akci, ale zřejmě zůstanou v platnosti. Dáme vědět.

29.3.

Máme za sebou velmi náročný víkend, ale přežili jsme bez újmy!!:) Výlet do Itálie se povedl, místo, ve kterém se koncert odehrával, sice nepraskalo ve švech, ale i tak panovala dobrá atmosféra a sklidili jsme docela úspěch. Dokonce se na koncert přijela podívat i jedna fanynka z Olomouce!!! Na druhou stranu, smutnou zprávou je, že Revoltons se do koncertu stihli rozpadnout, takže jsme vystoupili pouze v doprovodu kapely Komet. Druhý den jsme strávili z poloviny v Benátkách a z druhé v autě, do Brna jsme dorazili v neděli kolem druhé hodiny ráno. Možná se tady objeví nějaký report z celého výletu.

Kromě toho pak v neděli proběhla v Praze první zkouška na Tolkkiho, takže Vojta s Mikem se ještě trochu projeli. Sice to bylo bez kytary, ale znělo to docela fajně, takže uvidíme v sobotu;)

25.3.

Takže nakonec potvrzeno!! Vystoupíme jako předkapela německé heavymetalvé kapely AXXIS, která v rámci svého turné k nové desce a 20. výročí kapely vystoupí 1.4. v Praze v klubu Exit Chmelnice a 2.4. pak ve Zlíně v Masters of Rock café!! Druhou předkapelou jsou MAD MAX!

Kromě toho samozřejmě zítra vyrážíme na naši italskou výpravu do Udine, tak držte palce!:)

24.3.

Včera sem si tady sám zapomněl popřát k svým 25. nározeninám, pač sem jinak nikdo kromě mě neleze, tak to dneska musím napravit...:) Takže ať mám pořád tak boží kapelu se super fanouškama + to klasický VŠE NEJ:D Díky všem za přání na Facebooku!

Mike

18.3.

Stala se nám neuvěřitelná věc!!! Dva z nás, Vojta a Mike, budou mít tu čest zahrát si společně s metalovou legendou, let, i když bývalým kytaristou Stratovarius, Timem Tolkkim, který vystoupí 3.4.2010 v Bratislavě!!! O vokální party se navíc Vojta podělí s další ikonou, André Matosem! A to není všechno, jako host by se měl objevit také Roland Grapow! Dalšími členy kapely Tolkkiho doprovodné kapely jsou, kromě Vojty (zpěv) a Mika (tentokrát netradičně basová kytara:)), Jirka Vrba (klávesy, Samhain) a Pavel Konvalinka (bicí, Black Majesty)! Lístky v přepočtu za pouhých 260Kč můžete objednávat v síti Ticketportal!

11.3.

Teď tu máme konečně prostor pro nějaké novinky... Možná jste si všimli, že ke konci března se u nás chystá velká akce, protože na pozvání kapely Revoltons pojedeme hrát do Itálie! Zatím máme domluvený jeden koncert, původně byly naplánované dva, tak snad si zahrajeme i druhý večer. Zároveň na konci dubna, 23.4. vystoupíme jako jediná česká kapela na brnenské zastávce skvělých Italů Vision Divine, v čele s famózním Fabio Lionem!!! Vision Divine vystoupí ještě jejich krajané White Skull, Anthendra a Švýcaři Battalion! Více info o akci najdete ZDE. Pokud jde o náhradu za Martina, hledání zatím probíhá stále bez úspěchu.

11.3.

Děkujeme OTISákům, Jitce, Martině, Lucce, Ivetě, Hrubovi, Walovi, Botášovi, Vojtovi, Dominikovi, Bandasovi, Kodošovi a dalším 17 lidem, kteří nás z prvního místa posunuli do dalšího kola Emergenzy, která proběhne 13.5. na Favále!:)

10.3.

Kromě toho, že dnes od 18:30 hrajeme v Brně v klubu Metro na soutěží Emergenza, jsou to dnes přesně dva roky od vydání naší debutové desky Moment Of Life!! Pěkně to letí... moc děkujeme všem, kteří si album koupili nebo jakýmkoliv způsobem kapelu podporovali! Snad se vám za to všechno letos odvděčíme novou nahrávkou, máme už i její název, ale ten je prozatím top secret:)

26.2.

Soutěž Emergenza se blíží, přijďte nás podpořit ve středu 10.3. do brněnského klubu Metro!!! Hrajeme jako první kapela od 18:00!!!23.2.

Sice s denním zpožděním, ale přeci jen si musíme připomenout, že včera to bylo přesně 5 let od první zkoušky Eagleheart s Vojtou! Takže všechno nejlepší do další pětiletky;)

21.2.

Jak jste si už asi všimli, přihlásili jsme se do soutěže Emergenza, což je mezinárodní soutěž kapel o skvělé ceny, kde by nám případný úspěch mohl pomoct prorazit i na zahraniční pódia! Abychom uspěli v prvním kole, které proběhne právě v Brně 10.3. v klubu Metro Music Hall, budeme potřebovat vaše hlasy, protože právě vy rozhodujete o postupujících kapelách do dalších kol!!! Kapela sama prodává vstupenky za 140Kč, na místě bude cena o něco dražší. Vlez sice není zrovna nejpříznivější, ale na druhou stranu během celého večera uslyšíte osm kapel! Začátek bude už v 18:30, budeme hrát zřejmě jako první, tak přijďtě včas! Děkujeme za podporu! Více o soutěži Emergenza, včetně informací o hlasování, cenách atd. najdete na oficiálních stránkách
www.emergenza.net.

28.1.

Report ze sobotního Faválu najdete na serveru Metal-line! Děkujeme Dědkovi a Miťasovi!

25.1.

Už se z toho stává evergreen, ale opět moc děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste pro všechny kapely vytvořili v sobotu na Favále! Rádi jsme se jí nechali unést (možná i trochu víc než obvykle:)! Díky!!!

21.1.

Po delší době nějaké nemilé interní zprávy z našeho tábora...

Bohužel, po třech letech v Eagleheart se náš kytarista Martin Klekner rozhodl z časových důvodů kapelu opustit. Nemusíme dodávat, že jde o obrovskou muzikantskou a především lidskou ztrátu, ze které se budeme dlouho vzpamatovávat. Víme o tom už dva měsíce, snažili jsme se přijít na nějaké řešení, aby mohl Martin zůstat, ale bohužel. Každopádně, Maťo, díky moc za ty skvělý tři roky, hodně štěstí ve Flower a snad někdy v budoucnu zase na jednom pódiu!

Pokud jde o koncerty, Martin nám nabídl, že jich odehraje tolik, kolik bude potřeba, než za něj najdeme patřičnou náhradu. S tím souvisí i fakt, že pro letošek jsme se rozhodli částečně omezit koncertní činnost. Aspoň se budeme moct více soustředit na nový materiál, abychom mohli letos vstoupit do studia a nahrát druhou desku.

Pokud jde o Martinovu náhradu, ve hře je momentálně více alternativ, ale rozhodli jsme se také pro klasický konkurz na post kytaristy. Takže kdo ovládá šest strun a má chuť, může to u nás zkusit. Více info na našem emailu eagleheart@eagleheart.eu.

Naše požadavky:

- zodpovědnost a nadšení
- hráčská a skladatelská úroveň
- pěvecké schopnosti výhodou
- zkušenosti s živým hranímV sobotu to bude s Martinem zřejmě naposledy doma na Favále, takže doufáme, že vás přijde co nejvíc!!!


18.1.

Na sobotním koncertě na Favále se budou prodávat i naše nové mikiny Eagleheart!!! Momentálně jsou ve výrobě a cena za jeden kus se bude pohybovat klasicky kolem 500Kč, později upřesníme!

14.1.

Po delší době se objevila další recenze na album Moment Of Life, kterou najdete na serveru Metalzone.info.

3.1.

Právě jsme na Bandzone dosáhli hranice 600 fanoušků!!! To je bomba, mockrát vám všem děkujeme!

31.12.

Přejeme všema našim fanouškům, kamarádům a spřáteleným kapelám úspěšný vstup do nového roku 2010!!!

27.12.

Report z vánočního koncertu v Pohořelicích, který navštívilo kolem 500 lidí, najdete na serveru Metal-line.

24.12.

Přejeme všem našim fanouškům a kamarádům pekelně metalové svátky!!! Zítra v Pohořelicích se na vás budeme moc těšit!:)

18.12.

Pokud se někdo z vás chystá 25.12. do Pohořelic, kde vystoupíme po boku metalových legend Citron a Titanic, snažte se přijít včas! Sál radnice se otevře už v 19:00 a pro velký zájem to vypadá, že bude vyprodáno a možná se ani na všechny nedostane!

16.12.

V novém čísle časopisu SPARK 12/09 si můžete přečíst report z ostravského koncertu s Dark Moor a Power 5, ve kterém se jeho autor, Honza Kozák, vyjadřuje velice pozitivně nejen na adresu Eagleheart!

15.12.

Jak to viděl v Nové Pace Mr. Savapip si můžete přečíst na stránkách serveru Metalforever!!

13.12.

Přestože letos by se to asi hodilo víc, nebudeme tak morbidní jako v loňském roce (viz. TENTO obrázek), a pouze popřejeme Wagnerovi k jeho dnešním čtvrtstoletým narozeninám všechno nejlepší!!!;)

7.12.

Další report z ostravského koncertu s Dark Moor si můžete přečíst na internetovém portále magazínu RockShock!

30.11.

Víkendové koncerty jsou za námi! Nejprve bychom se rádi omluvili, že jsme vlivem techniky byli nuceni odehrát koncert v Tišnově bez basy, ale bohužel jsme neměli moc na výběr. Přesto děkujeme za podporu těm pár fanouškům, co zůstali v klubu až do pozdních hodin!

Chuť jsme si ale spravili hned v sobotu, kdy jsme jeli do Nové Paky podpořit naše kamarády ze Samhain, kteří křtili své první CD Ark Of Eternity. Celá akce byla parádní, koncert jsme si hodně užili, už v plné sestavě, a rádi bychom poděkovali novopačákům, že nás po roce tak pěkně přijali:) Každopádně děkujeme Samhainům z pozvání! Mimochodem, na nové desce Samhain se částečně podíleli i Vojta s Mikem, kteří do několika skladeb nazpívali sbory. Ve skladbě "Revelation Of The Question Of Why" si pak navíc můžete poslechnout Mika v duetu se zpěvačkou Samhain, Veronikou Stříbrnou!

Fotky ze sobotního koncertu najdete ZDE

27.11.

Připomínáme, že dnes vystoupíme v Tišnově po boku kapela Sagittari a Ascendancy a zítra nás čeká veleakce v Nové Pace, kde kromě Rimortis vystupuje domáci kapela Samhain, která křtí své první album! Těšíme se na vás!

23.11.

Pro fanoušky z velké dálky, kteří zvažují sobotní výlet do Nové Paky, kde vystoupíme společně s Rimortis a Samhain, bylo zařízené ubytování 100Kč/os./noc. Zájemci se můžou do zítřka ozývat buď přímo na email Samhainu samhain@samhaincz.cz nebo na email Mr. Tragéda, pilnyt@seznam.cz, který si vzal na starosti brněnské fanoušky. Více informací o brněnské výpravě do Paky najdete na Fejsbúku.

16.11.

Po delší době ticha pár novinek. Kromě koncertů ve Vyškově (21.11.) a Tišnově (27.11.), se nám také blíží vystoupení u příležitosti křtu debutového CD Ark Of Eternity našich kamarádu Samhain, který proběhne 28.11. v Nové Pace! Pár metalových šílenců z Brna se domluvilo, že se na akci do Paky vydá a shánějí další do party, takže kdo má zájem, může se k nim přidat v TÉTO místnosti na Facebooku. Na akci vystoupí ještě Rimortis se zbrusu novou deskou Deset Kroků Zpět a že půjde o speciální večer dokazuje i fakt, že jak na nové desce Samhain, tak během jejich koncertu se můžete těšit i na menší "íglhártí" překvapení:) Bude to mazec!

5.11.

Report z pražského koncertu s Dark Moor si můžete přečíst na serveru www.metalforever.info a o ostravské zastávce se dočtete na www.payo.cz.

4.11.

Funguje nový profil Eagleheart na Facebooku.

23.10.

Další report ze sedmého pokračování Power Metal Blastu si můžete přečíst na www.metalforever.info.

22.10.

Další report z Blastu na www.volumemax.net.

20.10.

Vzhledem k tomu, že bubeník kapely Innocens, která měla společně s Power 5 doprovodit španělskou kapelu Dark Moor na nadcházejících třech koncertech po ČR, není bohužel schopen kvůli svému zranění koncerty odehrát, pořádající agentura Nemesis Productions nám nabídla vystoupit v roli předkapely na koncertech v Praze a Ostravě. Nabídku jsme s radostí přijali! Těšíme se na vás a bubeníkovi Innocens přejeme brzké uzdravení!

20.10.

Anketa "Co byste rádi za kapely na MoR 2010" byla ukončena a díky vaším hlasům jsme skončili na skvělém druhém místě!! Za námi zůstaly takové veličiny jako Iron Maiden, Helloween nebo Children Of Bodom! Výsledky budou poslány na Pragokoncert, tak držte palce, aby to tentokrát vyšlo :) Moc děkujeme!

15.10.

Malá ukázka atmosféry ze sobotního koncertu, více fotek brzy v galerii:)12.10.

První report z Blastu najdete na serveru Metal-line! Děkujeme Dědkovi!!

11.10.

Těžko se hledají slova po tom, co jsme s vámi včera na Favále zažili...doma je sice doma, ale tohle byl hodně speciální. Byli jste naprosto parádní, překonali jste rekord v návštěvnosti, když přišlo kolem 290 platicích a za čtyři roky, co akce v Brně pořádáme, jsme takovou atmosféru ještě nezažili! Tohle byl prostě vrchol a my vám za něj moc děkujeme, stejně jako ostatním kapelám, které z vás byly úplně paf:) Snad si to brzy zopáknem;)

7.10.

Rádi bychom vás pozvali na tradiční vrchol koncertního roku Eagleheart, který proběhne v rámci sedmého pokračování akce Power Metal Blast tuto sobotu od 19:00 na brněnském Favále!! Opět jsme si pozvali výborné kapely z ČR i Slovenska: poděbradské Rimortis, kteří finišují s novou deskou "Deset kroků zpět", mladou naději Samhain, které znáte už z loňska a kteří se momentálně chystají natočit své debutové album a nakonec slovenskou kapelu Aneurysma! Moc se na vás těšíme a můžeme pro tentokrát slíbit o něco delší set než je u nás běžné. A dárek pro všechny příchozí: první 100 piv je opět zdarma! Naraží se přesně v 19:00, tak přijďtě včas, ať vám nic neuteče:)

4.10.

Díky vaším hlasům jsem se dostali již na druhou příčku v anketě "Co byste rádi za kapely na MoR 2010"!!! Moc vám všem děkujeme, jste super! Anketa bude pokračovat do 18.října!

25.9.

Na rozhovor s Vojtou, který proběhl po koncertě s Elvenking 30.5. se můžete mrknout ZDE

24.9.

Za měsíc září jsme se na fóru "Co byste rádi za kapely na MoR 2010" dostali jako jediná česká kapela mezi TOP 5! Moc vám za vaše hlasy děkujeme a budeme rádi, když si o nás budete psát i dál. Zároveň skupina "Chceme Eagleheart na MOR", ke které se můžete přidat na Facebooku, má již více než sto členů! Moc děkujeme!

23.9.

Na serverech www.volumemax.net, www.payo.cz, www.metalirium.com a www.metalforever.info můžete soutěžit o volný vstup na Power Metal Blast vol.7, který proběhne 10.10. v Brně na Favále za účasti kapel Eagleheart, Rimortis, Samhain a Aneurysma!

15.9.

Naši skvělí fanoušci zahajíli přímý útok na prosazení Eagleheart na příští ročník festivalu Masters Of Rock, když založili především místnost přímo na fóru MOR, kterou najdete ZDE. Podpořit nás také můžete v anketě na TOMTO blogu nebo tím, že se na FB přidáte ke skupině "Chceme Eagleheart na MOR". Moc vám všem děkujeme, především Hrubanovi, kterej to celý spáchal;)

27.8.

Pro všechny fanoušky, kteří to mají do Brna daleko a nechce se jim jen čekat na koncert v Nové Pace jsme připravili koncert v Hradci Králové, který proběhne 26.9. ve společnosti novopackých Samhain!

25.8.

Byl spuštěn Bandzone profil minifestivalu Power Metal Blast, který najdete na adrese www.bandzone.cz/fan/powermetalblast.

24.8.

100 fanoušků na Facebooku a 500 fanoušků na Bandzonu!!! Moc děkujeme!!

16.8.

Děkujeme pořadatelům, všem kapelám a hlavně vám metalovým fandům, kteří jste se zúčastnili včerejší Rockové Noci v Olbramovicích! Byli jste naprosto parádní a vytvořili jste unikátní atmosféru, díky které jsme si koncert skvěle užili! Díky!!

15.8.

Dnes se na vás budeme těšit v Olbramovicích společně s výbornými kapelami, jako jsou poděbradští Rimortis, brumovští Power 5 nebo Hysteria z Uherského Hradiště. Akce vypukne ve 20:00, tak přijďte včas!

7.8.

Další report a pár fotek z Benátské noci najdete na serveru www.volumemax.net!

6.8.

Kdyby měl někdo problémy s dopravou z Brna do Olbramovic, kde hrajeme 15.8., může využít tento spoj do sousedních Branišovic. Na místě bude v každém případě fungovat svoz z Branišovic přímo na místo.

4.8.

Další report z Benátské najdete ZDE!

3.8.

Ode dneška můžete, kromě Facebooku a Orbis Metallum, diskutovat i na serveru www.lide.cz! Děkujeme fanynce Mishi, která naše vlákno založila! Tak se připojujte a diskutujte:)

30.7.

Objevili jsme report z koncertu s André Matosem ve Zlíně (26.4.2009), který najdete na serveru www.metalswamp.com.

29.7.

Právě jsme se dozvěděli, že festival Rock Talent, který měl proběhnout 22. srpna v Dobromilicích, byl pořadateli z technických důvodů bohužel zrušen. Tak snad příště.

29.7.

Report z Benátské noci, kde se dočtete i o našem vystoupení, si můžete přečíst na serveru www.metalforever.info. Děkujeme našemu věrnému kronikáři Honzovi:)

23.7.

Dnešního krásného dne, jenž je tím nejteplejším v letošním roce, si připomínáme důležité jubileum našeho pána Vojtěcha, jenž před čtvrtstoletím, to jest dvacetipěti lety, narodil se!:) A pozejtří má Smrťák čtyřiatřicet, takže to bude na Benátské pěkná palba!! Oběma jinochům (no, Smrte...:) moc gratulujem a těšíme se na vás v sobotu!!!

1.7.

V galerii najdete fotky z koncertů s Blazem a Matosem, časem přidáme další.

21.6.

Objevili jsme další report z koncertu s André Matosem ve Zlíně, který si můžete přečíst na serveru www.metalzone.info.

15.6.

Na záznam z rozhovoru v Madhousu můžete mrknout přímo tady. Děkujeme za něj Michalovi Šteflovičovi!1.6.

Byl zveřejněn program na Benátskou Noc!! Hrajeme v sobotu 25.7. od 17:00 na Green stage!

31.5.

Děkujeme všem za včerejší parádní atmosféru!!! Z našeho podledu jsme měli tentokrát trochu vlažnější začátek, ale jak jste si nás vykřičeli na konci našeho setu, kdy už jsme opravdu měli končit, to byla nádhera! Zároveň se tímto ostatním kapelám a pořadatelské agentuře Nemesis Productions omlouváme za menší zdržení, jinak to nešlo:)

29.5.

Pořadí a čas na zítřejší koncert s Elvenking.

19:00 - 19:45 - Eagleheart
20:05 - 20:50 - Rimortis
21:05 - 22:00 - Salamandra
22:30 - 00:00 - Elvenking

25.5

Eagleheart na Óčku! V pořadu Madhouse na televizní stanici Óčko uvidíte 31.5. rozhovor se Smrtem a Mikem a samozřejmě také videoklip Moment Of Life.

22.5.

Na stále oblíbenějším profilovém serveru Facebook vznikl profil Eagleheart, který má zároveň funkci našeho neoficiálního fanklubu! Takže pokud jste na Facebooku, budeme rádi, když se k nám připojíte!! A hlavně děkujeme Mr. Hrubanovi za založení! Doufám, že se o to budeš pěkně starat:-)

19.5.

Na metalovém fóru Orbis Metallum se připravuje rozhovor s Vojtěchem, takže pokud jste členem této komunity, můžete zasílat své otázky, na které Vojta odpoví 30.5. na Favále.

15.5.

Je pro nás velkým překvapením, že jsme se umístili v několika kategoriích ankety hudebních kritiků Břitva 2008!! Sice nejde zrovna o nějak zvlášť lichotivé příčky, přesto z toho máme radost a děkujeme všem redaktorům, kteří pro nás v anketě hlasovali!

8.5.

Další fotky z Brna, tentokrát od Radka Šicha, najdete na www.innocence-music.com! Dnes hrajeme v Ostravě, už v klasické sestavě s Rimortis a Salamandrou, hrajeme třetí!

7.5.

Výborné fotky ze Zlína fotografa Petra Šindely najdete na jeho stránkách www.photoreports.net!!! Zároveň byla včera překročena hranice 60 000 unikátních přístupů na našich stránkách, za což vám opravdu moc děkujeme!!

6.5.

Report z André Matose v Brně najdete na www.metalirium.com! Další fotky z brněnské zastávky najdete na www.volumemax.net.

28.4.

Právě jsme se v hitparádě Alternativa TV, kde soutěžíme s klipem Moment Of Life, dostali na první místo!!! Moc vám všem děkujeme za hlasy, snad tam nějakou dobu vydržíme.

28.4.

Děkujeme agenturám EPG a Pragokoncert, kapelám Power 5 a Interitus, zvukařům a všem, co přišli na miniturné André Matose!! Je sice škoda, že vás nebylo víc, ale Matosovci si vás moc pochvalovali, takže se nemáte za co stydět:-) Poslední 3 dny byly pro nás vyčerpávající, ale stálo to opravdu za to!!!

27.4.

Dnešní akce s André Matosem v Brně začíná v 19:00 a my budeme hrát zřejmě první, tak přijďtě včas!!!

24.4.

Další report z Blaze Bayleyho v Brně na www.metalirium.com!

23.4.

Miniturné a André Matosem se blíží, zveřejňujeme program na Prahu a Zlín:

PROGRAM Praha:
19:00 – 19:40 Eagleheart
19:55 – 20:35 Power 5
20:50 – 21:30 Interitus
22:00 – 24:00 André MATOS

PROGRAM Zlín:
19:00 – 19:40 Power 5
19:55 – 20:35 Interitus
20:50 – 21:30 Eagleheart
22:00 – 24:00 André MATOS

19.4.

Report a galerie z Blaze v Brně na www.innocence-music.com!

17.4.

POZOR ZMĚNA! 25.4. vystoupíme v pražském klubu Exit Chmelnice před André Matosem (Avantasia, ex-Angra, Shaaman)! Vzhledem k tomu, že pražský klub Rock café, kde měl původně Matosův koncert proběhnout, byl včera zrušen magistrátem Prahy 1, byl pražský koncert André Matose přesunut do klubu Exit Chmelnice, čímž byla zrušena původní akce Saturday Metal Night, na které jsme měli vystoupit. Zároveň jsme ale byli přidáni na Matosův pražský koncert, takže 25.4. v Exitu!!! Děkujeme agentuře Pragokoncert!

16.4.

Mockrát děkujeme všem našim fanouškům a kamarádům, co nás včera podpořili před Blazem!! Byla to paráda a díky vám jsme si to moc užili! Velké díky patří samozřejmě agentuře Nemesis Productions, že nás na tuto skvělou akci pozvala!

Zároveň doufáme, že se v hojném počtu v Brně sejdeme i na André Matosovi (ex- Angra, Shaaman, Avantasia)!!! Cena pro Brno je v předprodeji stále pouze 390Kč, na místě pak 450Kč!

15.4.

Dneska od 19h si konečně po téměř sedmi měsících zahrajeme doma na Favále!!! Moc se na vás těšíme, bude to nářez! Mimochodem, děkujeme všem, co hlasují v hitparádě Alternativa TV, kde jsme už na 2. místě!! Díkec!

10.4.

Vzhledem k tomu, že kapela před několika dny oslavila své 6. narozeniny, připravili jsme pro vás menší dárek, i když není hudební, jak by se asi dalo čekat (ale nebojte, pilně makáme:-). V sekci Gallery na vás čeká poměrně obsáhlá sbírka našich fotek z různých akcí, ze zákulisí, studia, narozenin apod., takže pokud je na ty naše xichty někdo zvědavej, může se mrknout. Doufáme, že se u nich pobavíte stejně jako my:-D

9.4.

Kromě hitparády na Alternativa TV můžete pro náš videoklip Moment Of Life hlasovat i na Top Video CZ! Z každého PC můžete poslat 3 hlasy denně. Díky!!

6.4.

Zajímavý rozhovor s Wagnerem na Fobii!

2.4.

Včerejší zpráva byla samozřejmě nejapný aprílový vtípek, jsme rádi, že se nám podařilo někoho vyděsit:-) Ta další část ale samozřejmě platí! Na zítřek se těšíme, peklo bude:-) Mimochodem, pro ty z vás, co rádi soutěží, byly na serverech www.innocence-music.com, www.metalirium.com, www.metalforever.info, www.volumemax.net a www.payo.cz spuštěny soutěže o 1x2 lístky na brněnskou zastávku André Matose (27.4.).

1.4.

Bohužel vám musíme oznámit, že po našem pátečním koncertě se kapela definitvně rozpadá. Tak snad se všichni přijedete do Blanska podívat, naposledy to bude PEKLO!!! Metalu zdar! Vaši Eagleheart

31.3.

V novém čísle časopisu Hardrocker najdete report z koncertu v Praze s Lanfear a Evarest!

27.3.

Hlasujte pro náš videoklip Moment Of Life na Alternativa TV!!! Z každého PC můžete hlasovat 10x denně. Děkujeme moc za vaše hlasy!

27.3.

A máme tu dalšího pána na holení! Dnešek je významným dnem pro mistra Martina "Matě" Kleknera, který se dožívá 22 let! Všechno nejlepší, voe:-)

23.3.

Dnes si připomínáme významné životní jubileum uměleckého vedoucího našeho souboru, pana Michala "Kusadla" Kůse. Ke gratulacím se připojuje zbytek souboru, včetně manželek i milenek!

18.3.

Lístky na brněnský koncert André Matose si nyní můžete zakoupit i v těchto brněnských kamenných obchodech:

Indies, Poštovská 2
WolfMusic, Dvořákova 3
BKC, Běhounská 17
RedBlack, Kopečná 7
Kult, Rybkova 1
Student Agency, Dům pánů z Lipé, nám. Svobody 17
Orange Travel, Vaňkovka

15.3.

Rozhovor s Mikem na www.metalirium.com!

20.2.

Rozhovor s Wagnerem na www.rockmagazin.estranky.cz!

19.2.

A je to tady!! Náš první videoklip, který jsme natočili ke skladbě Moment Of Life ve spolupráci s kameramanem Michalem Šteflovičem (www.sfproduction.cz) je online!! Děkujeme Michalovi za spolupráci, snad se vám bude klip líbit;-) Můžete si ho i stáhnout ve formátu divx v sekci Downloads!18.2.

Report z Prahy najdete na serveru www.metalforever.info!! Mimo jiné se v něm dozvíte, jak je to s tím naším coverem Citronu:-) A vzkaz pro Savapipa: Díky moc!!!:-)

16.2.

Videoklip zveřejníme během tohoto týdne, takže pečlivě sledujte stránky!

15.2.

Děkujeme moc všem, co přišli na naše první koncerty v Tišnově a v Praze! Přestože návštěvnost nebyla úplně nejlepší, my jsme si koncerty užili na 100%! Velký dík patří taky pořadatelům akcí, těšíme se na budoucí spolupráci. Mimochodem, kdo zaváhal a neviděl včera Lanfear, může jen litovat! Výborná kapela a supr lidi! Zůstaneme s nimi v kontaktu a dokonce jsme se bavili i o možnosti společného koncertu v Německu!

13.2.

Veřte tomu nebo ne, ale náš historicky první videoklip ke skladbě Moment Of Life je naprosto úplně hotov!!! My už si teď jen musíme rozmyslet, co s ním budeme dělat a kdy (a jestli vůbec) vám ho ukážeme:-) Snad nám to přemýšlení nebude trvat dýl než výroba klipu... Každopádně, kdyby se někomu z Brna po nás opravdu hodně stýskalo, tak připomínáme, že dnes večer vystoupíme v nedalekém Tišnově na letošním prvním koncertě! A zítra samozřejmě Praha s Lanfear a Evarest! Těšíme se na vás!

11.2.

Kdyby vás opravdu hodně zajímalo, jak vypadáme a co říkáme po dvanáctihodinové práci na videoklipu, tak se můžete podívat na náš rozhovor ZDE. Zároveň všechny varujeme, že po shlédnutí tohoto rozhovoru byste mohli přijít o všechny iluze o naší kapele, takže ho berte s opravdu VELKOU rezervou:-)

3.2.

Pokud zatím nemáte nic v plánu na sobotu 14.2., rádi bychom vás pozvali do pražského klubu Exit Chmelnice, kde vystoupíme před německou progpower metalovou kapelou LANFEAR! Skvělou atmosféru pro tyto výborné Němce se pokusíme vytvořit společně s kapelou EVAREST! Doufáme, že i tentokrát budeme z Prahy odjíždět se stejným pocitem jako naposled, když jsme v Exitu hráli!

2.2

Právě byla potvrzena naše účast na jednom z největších českých rockových festivalů Benátská Noc!!! Mezi letošními headlinery festivalu bude např. Epica (NL), Tarja (Fin) nebo naši kolegové ze Symphonity!

30.1.

Koncem dubna letošního roku zavítá se svou kapelou na 3 koncerty do ČR majitel jednoho z nejvýznamějších hlasů metalové scény, André Matos a my máme tu čest vystoupit na jednom z koncertů v roli jeho předkapely!!! Prozatím jsme potvrzeni na akci v Brně, ale pracujeme na naší účasti ve Zlíně, vzhledem k jiným akcím, na kterých v Brně vystoupíme. Během nejbližších dnů budeme vědět víc.

25.4. Praha – Exit Chmelnice
26.4. Zlín – Masters Of Rock café
27.4. Brno – Faval

Více info na:
www.mastersofrock.cz
www.powermetalblast.eu
www.ticketportal.cz

22.1.

Další recenzi na Moment Of Life najdete na serveru Rockmagazine. Na tomto serveru zároveň probíhá i hitparáda, ve které můžete hlasovat pro naši skladbu Into The Sky formou emailu nebo reakcí v komentářích. Více o hitparádě najdete ZDE.

19.1.

Byly přidány fotky z Nové Paky a v profilech členů kapely teď najdete i odkazy na naše profily na Bandzone.

16.1.

V pátek 23.1. vystoupí Vojta v ostravském klubu Tančírna jako speciální host na koncertě kapely Mr. Scarecrow, kde odzpívá celý koncert a zároveň pokřtí jejich nové CD 30 Silver Pieces!

15.1.

Hlasujte pro nás pro účast na slovinském festivalu Metal Camp! Hlasování probíhá do konce ledna. Moc děkujeme za vaše hlasy!!!

10.1.

Na serveru Metal-line probíhá anketa o kapelu roku 2008, ve které můžete hlasovat i pro nás!

23.12.

V novém čísle nového rockového časopisu HARDROCKER najdete CD kompilaci českých metalových kapel, na které je zastoupen i Eagleheart!

22.12.

Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a tvrdý nový rock!!! Moc děkujeme za vaši podporu v tomto roce a těšíme se na vás na dalších koncertech!

21.12.

Byl zahájen předprodej na koncerty s Lanfear (240Kč) a Blazem (390Kč)!

15.12.

Koncert v Ostravě, který měl proběhnout 7.3.2009, byl kapelou Infinite Dark zrušen.

13.12.

S lístostí vám oznamujeme, že Wagner dnes slaví své 24. narozeniny!! Všechno nejlepší!:o)))

6.12.

Informace ohledně dnešního koncertu v Olbramovicích:

Akce se koná na sále restaurace U Matesa, vstup 100,-.

Pořadí kapel bude následující:
21:00 - 22:30 - Eagleheart
23:00 - 01:00 - Rimortis

4.12.

Ode dneška si na stránkách můžete konečně přečíst texty našich skladeb, ke kterým se dostanete přes sekci Discography. Stačí kliknout na odkaz "text" vedle každé skladby.

3.12.

Koncert s Blazem Bayleym v Brně byl z organizačních důvodů přesunut na 15.4.2009.

14.11.

Natáčíme videoklip!!! Ve spolupráci s SF Production proběhlo v sobotu 8.11. v jedné z hal brněnské Zbrojovky natáčení videoklipu ke skladbě Moment Of Life! Na záznam z natáčení se můžete mkrnout ZDE. Přítomen byl i náš dvorní fotograf Petr Fajkoš, na jehož fotky se můžete podívat TADY. V nejbližší době dojde k dotáčení několika dalších záběrů a po finálním střihu vám snad klip nadělíme jako vánoční dárek!

10.11.

Na stránkách Metal Swampu můžete mrknout na fotky z Faces Of Life tour, konkrétně z Doříše a z Prahy.

9.11.

Díky agentuře Nemesis productions vystoupíme 14.4.2009 v Brně na Favále jako předkapela pro Blaze Bayleyho!!!

30.10.

Pro pobavení si ZDE můžete stáhnout Smrtovu prezentaci z našeho dávného výletu do Švýcarska (únor 2008). Stojí to za to:-) Prezentaci najdete i v sekci Downloads. Wagnerův psaný report z celé akce najdete TADY.

28.10.

Na serveru www.metalforever.info si můžete přečíst report z Hradce!

8.10.

Další report za Blastu vol.6 najdete na serveru www.volumemax.net. Obsáhlou fotogalerii z celé akce pak najdete na www.xichty.cz!

5.10.

Po 150 dnech v Rockové Aréně jsme díky vašim hlasům postoupili do vysílání rádia Hey! Moc děkujeme!

5.10.

Mrkněte do sekce Tour na nové koncerty!!

2.10.

Reporty z Power Metal Blastu vol.6 najdete na serverech www.metalswamp.com, www.innocence-music.com a www.metalmitas.estranky.cz!!

28.9.

Děkujeme všem, co včera přišli na Favál, za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili pro všechny kapely!!! Přišlo více než 200 platících a všechny kapely pochvalovaly skvělé reakce publika! Takže Brno, jste prostě nejlepší!:o) Moc děkujeme taky kapelám SAMHAIN, SALAMANDRA a STORMENTAL, jste super a tešíme se na další společný akce!

27.9.

Právě jsme překročili hranici 50 000 unikátních návštěv!!! Děkujeme moc a dneska na Favále!!

26.9.

Už se stává folklórem, že když hrajeme v Brně, tak jsou nějaký problémy:o) Tentokrát nám z různých důvodů a na opravdu poslední chvíli odřekla slovenská kapela Axis. Naštěstí máme více než adekvátní náhradu, kterou je mladá kapela SAMHAIN!!! Máte se na co těšit! Připomínám, že začátek je OPRAVDU v 19:00, klub se otvírá v 18:30.

17.9.

V sekci Shop si teď můžete za 20Kč + poštovné objednat nové nášivky Eagleheart!! Samozřejmě je budeme prodávat i na koncertech!

15.9.

Další recenze na Moment Of Life se objevila na serveru www.pandamusic.eu

3.9.

Proběhla aktualizace stránek festivalu Power Metal Blast, které najdete na adrese www.powermetalblast.eu. Souteže o lístky na Power Metal Blast vol. 6, který proběhne 27.9. v Brně na Favále, probíhají na serverech www.metalirium.com a www.metalforever.info.

27.8.

Rozhovor s Mikem si můžete přečíst na stránkách slovenského internetového rádia Headbang.

15.8.

Někteří z vás už možná něco zaslechli o projektu FRATERNITAS, který je vedlejším dítkem Vaška Mrzeny (Rimortis) a Marka Neckáře (Cruel). Půjde o koncepční album s několika hostujícími zpěváky, mezi kterými se objeví i Vojta Šimoník v roli kumpána Josého. Několika kytarovými sóly na desku přispěje i Michal Kůs. Více informací o celém projektu, včetně jedné krátké ukázky, najdete na adrese www.bandzone.cz/fraternitas!

13.8.

V sekci Downloads najdete 3 nové reporty z koncertu ve Zlíně před House Of Lords.

28.7.

V minulém týdnu jsme v ROCKOVÉ ARÉNĚ skončili poprvé na nejvyšší příčce! Moc děkujeme za vaše hlasy! Krom toho se na slovenském serveru Speed Of Light objevila další recenze na Moment Of Life!

26.7.

Smrta včera dostihla Kristova léta, takže opět v krátké době přejeme všechno nejlepší!!! Omlouvám se za denní zpoždění, byl jsem mimo net... Každopádně dnes večer ty narozeniny pořádně oslavíme!!!

23.7.

Vojta dnes slaví svě 24. narozeniny!!! Vše nejlepší!

22.7.

Podrobnější informace o sobotním koncertu v Olbramovicích:

Místo akce - areál fot. hřiště, Olbramovice, cca 40km od Brna směrem na Znojmo
Vstup - 180Kč
Začátek akce - 20:00

Pořadí kapel:

20:00 - 20:50 - Eagleheart
21:10 - 22:00 - Salamandra
22:20 - 23:10 - Rimortis
23:30 - 00:20 - Nightwish revival
00:40 - 01:40 - Firezone

17.7.

Jak jste si mohli všimnout, v sobotu 20.9.2008 vystoupíme na festivalu v Kuřimi, kde jako hlavní hvězda vystoupí německá heavymetalová kapela Axxis!! O týden později pak vystoupíme na Favále v rámci šestého pokračování akce Power Metal Blast! Kromě slovenských Axis a brazilských Stormental, nám potvrdila účast i Salamandra, takže si společně zavzpomínáme na turné Faces Of Life!!! Vstupné bude tentokrát 80 Kč.

1.7.

Na serveru www.metalirium.com si můžete zasoutěžit o 2 CD Moment Of Life! Stačí odpovědět na velmi jednoduchou otázku...:-)

30.6.

Na poslední chvíli jsme byli pozvání na mezinárodní motosraz Biker Weekend, který se bude konat v Olbramkostele u Znojma. Vystoupíme tento pátek od 17:00.

27.6.

Bohužel jsme v soutěži nepostoupili mezi první tři kapely, ale moc vám všem děkujeme za vaše hlasy!! Na druhou stranu, máme radost, že mezi třemi finalisty je Salamandra, takže gratulace!

26.6.

V soutěži o předkapelu IRON MAIDEN jsme ze 148 kapel postoupili do semifinále mezi 15 kapel!! Dnes po 22. hodině nás můžete svými hlasy posunout mezi 3 finálové kapely, ze kterých budou IM vybírat! Hlasovat se bude pomocí SMS a emailů, z každého čísla a každé adresy bude započítán pouze jeden hlas! Více informací se objeví ve 22:00 na stránkách rádia BEAT!!

26.6.

Dnes od 20:00 můžete na rádiu BEAT poslouchat semifinále souěže o předkapelu Iron Maiden, které se účastníme! O třech finalistech rozhodnou vaše hlasy, takže pokud se dostaneme do dnešního semifinále, můžete nás podpořit. Díky! Poslouchat lze i po netu na stránkách rádia.

22.6.

Už více než 50 dnů držítě svými hlasy skladbu Moment Of Life v soutěži ROCKOVÁ ARÉNA! Moc děkujeme za vaši přízeň a budeme rádi, když nám budete hlasy posílat i nadále, díky!

4.6.

Další recenze na serveru ní www.metalista.ezin.cz. Jinak nezapomeňte i tento týden hlasovat pro Moment Of Life v ROCKOVÉ ARÉNĚ! Díky moc!

28.5.

Další recenze na Moment Of Life vyšla na www.metalswamp.com!

27.5.

Skladba Into The Sky zveřejněna na Bandzone a MySpace!!! Přijemný poslech!

25.5.

Děkujeme kapele Second End za pozvání na čtvrteční koncert! Akce byla supr, snad ste si ji užili stejně jako my! Jinak tento týden můžete opět hlasovat pro skladbu Moment Of Life v ROCKOVÉ ARÉNĚ! Díky za vaše hlasy.

19.5.

Skladba Moment Of Life se drží už třetí týden v ROCKOVÉ ARÉNĚ! Děkujeme moc za vaše hlasy a připomínáme, že tento týden můžete hlasovat znovu! Tak hlasujte, ať nevypadneme:o) Díky moc!

13.5

Rozhovor s Martinem a Wagnerem na serveru www.metalforever.info!!

11.5.

Méně pozitivní recenzi na Moment Of Life si můžete přečíst na serveru www.fobiazine.net.

11.5.

Další report, tentokrát z Plzně, najdete opět na www.metalforever.info. Taky děkujeme za vaše hlasy v ROCKOVÉ ARÉNĚ!!! Po prvním kole od nasazení skladby Moment Of Life jsme byli na skvělém 2. místě! Tento týden můžete hlasovat znovu, díky moc!

10.5.

Slovenský festival Metal Universe, kterého jsme se měli zúčastnit, byl bohužel zrušen. Oficiální prohlášení si můžete přečíst ZDE.

9.5.

Naše album Moment Of Life se pouze díky vám stalo nejprodávanějším artiklem našeho labelu Metal Swamp!! Mockrát děkujeme! Mimochodem, přes sekci Shop si teď můžete objednat i dámská a pánská trička Eagleheart.

6.5.

Report z koncertu v Hradci Králové najdete na serveru www.metalforever.info!!!

6.5.

Rozhovor se Smrtem na serveru www.metalnation.cz!!! Na stejněm serveru najdete i novou recenzi na Moment Of Life, kterou si můžete přečíst ZDE.

5.5.

EAGLEHEART V ROCKOVÉ ARÉNĚ na rádiu HEY!!! Pokud nás chcete podpořit v této hitparádě, hlasujte pro naši skladbu Moment Of Life! Pro hlasování se stačí zaregistrovat a kliknout na název skladby. Pokud vydržíme v hitparádě 150 dní nebo 4 týdny na první příčce, dostane se naše skladba do rotace rádia Hey. Hlasovat můžete každý týden. Děkujeme moc!

4.5.

Turné Faces Of Life je bohužel za námi. Máme zase sebou obrovskou zkušenost, spoustu hudby, srandy, zábavy, únavy a naopak nedostatek spánku. Děkujeme hlavně klukům z Metal Swampu za skvělou organizaci a za to, že turné vůbec vzniklo. Taky děkujeme všem kapelám, které se turné zúčastnily, především Salamandře, což je parta skvělých muzikantů a ještě lepších lidí. Největší dík ale patří samozřejmě vám fanouškům, kteří jste se přišli podívat a vytvářeli pro všechny kapely skvělou atmosféru! Poslední víkend nás bohužel více než obvykle bolela návštěvnost, ale celkově vidělo turné něco kolem tisíce lidí, což je slušné číslo. Díky moc!!

23.4.

Novou recenzi na Moment Of Life najdete na serveru PAYO!

20.4.

Děkujeme všem, co přišli na poslední 2 koncerty v Dobříši a Praze!! Zejména včera na Chmelnici to byl pro nás opravdu super zážitek, který jsme nečekali!!! Atmosférou jeden z nejlepších koncertů vůbec, rádi se budeme vracet!

16.4.

V sekci Downloads si můžete stáhnout celé MCD Black Sun z roku 2005, včetně bookletu!!!

16.4.

Pokud nás chcete podpořit v soutěži Rockmaxova 12, jejíž vítěz si zahraje na Masters Of Rock 2009, posílejte SMS ve tvaru RX B na číslo 900 06 09! Link na stránky soutěže najdete TADY. Cena jedné SMS je 9Kč. Počet SMS z jednoho čísla je neomezený. Předem moc děkujeme za vaše hlasy!!

12.4.

V úterý 15.4. si nás budete moct poslechnout v pořadu Rockmaxova 12 na zlínském rádiu Rockmax!

11.4.

V sekci "Downloads" najdete novou tapetu Eagleheart, snad se vám bude líbit. Časem budou přibývat další, i s motivem obalu Moment Of Life.

10.4.

Vyšel rozhovor s Vojtou pro server www.innocence-music.com! Dále jsme pro vás zveřejnili další upoutávku na desku Moment Of Life v podobě celé skladby Damned By Yourself, kterou si můžete poslechnout na www.bandzone.cz/eagleheart!

9.4.

Byli jsme serverem Metal-line vyhlášeni jako "Skupina měsíce", za což moc děkujeme. Při té příležitosti vznikl rozhovor pro tento server, který si můžete přečíst ZDE.

7.4.

Tak máme za sebou další dva koncerty, takže jen takový kratší reportík z naší strany.

V pátek jsme si už podruhé zahráli ve zlínském Maters Of Rock café, kde jsem vystupovali jako předkapela House Of Lords. Bohužel jsme měli trochu problémy se zvukem, protože další kapely už byly nazvučené a s některými korekcemi na mixu se nesmělo hýbat. Tím pádem jsme na podiu něco slyšeli moc, něco vůbec. Bicí se ani nedaly nazvučit celé. Teď už chápu, proč mají předkapely vždycky horší zvuk. Taky jsme měli trochu smůlu, že Vojta musel celý víkend bojovat s nachlazením, ale nakonec jsme se se vším porvali a užili si to. Reakce publika byly fajn, koncem našeho setu už byla pod podiem početná skupina lidí. Dokonce jsme dostali krásnou ručně dělanou plachtu/banner s logem Eagleheart, která nám udělala obrovskou radost! Ještě jednou díky!

V sobotu jsme se Salamandrou odehráli další štaci z turné Face Of Life, tentokrát v pražském klubu Matrix, kde byť nepočetné publikum vytvořilo skvělou atmosféru pro obě kapely. Následuje čtrnáctidenní pauza a pak Dobříš, což bude pro nás velká neznámá. Zatím!

6.4.

Byli jsme pozváni jako hosté na křest nového CD kapely Second End, který proběhne 22.5. v Brně na Favále!!!

4.4.

Dnes jedeme do Zlína, kde vystoupíme jako předkapela americké hardrockové legendy House Of Lords. Samozřejmě je to pro nás moc důležitý koncert, který nám může otevřít dveře na další akce, tak nám držte palce, ať se to povede!!

3.4.

Další recenze na serveru www.metalirium.com.

1.4.

Recenzi na Moment Of Life z nového SPARKu si můžete přečíst ZDE.

1.4.

Překročili jsme hranici 40 000 unikátních přistupů na stránky, děkujeme!!!

31.3.

V sekci DOWNLOADS najdete video skladby Moment Of Life z koncertu na Melodce. Děkujeme Dashi!

30.3.

Děkujeme vám všem, co včera přišli na křest za nezapomenutelný zážitek!!! Byli jste fakt KOŽÍ!!!!!!!! Moc děkujeme taky Perrymu za superkožácké sbory a Vaškovi za skvělé komentáře ke křestu! A samozřejmě taky Vojtově mamince za superkožácký dort, který chutnal stejně dobře jako vypadal:o) Díky moc!!!

29.3.

Jen kratší info ze včerejška... Bylo to trošku náročný, protože i když jsme měli hrát kolem desáté hodiny, vlivem různých komplikací jsme nakonec museli hrát jako poslední a začínali jsme kolem druhé hodiny ranní, takže síla. Rádi bychom poděkovali těm několika desítkám vytrvalců, co tam na nás vydrželi čekat! Jinak, už se moc těšíme na dnešní akci, bude to peklo!!! Album nám pokřtí Vašek Mrzena z kapely Rimorts, společně s Perrym z Flowerwhile, který nám taky dneska bude pomáhat s vokály. Připomínáme, že začátek dnešní akce na Melodce je v 18:00, vstup na místě je 100Kč!

28.3.

Další recenze na Moment Of Life najdete na serverech www.metalforever.info, www.rockmag.cz a www.whiplashmag.net.

27.3.

Pokud si chcete přečíst Wagnerův report z našeho švýcarského výletu, klikněte SEM.

27.3.

Martin může od dneška požívat alkohol celosvětově, protože slaví své 21. narozeniny!! Všechno nejlepší, Maťo!:o) Jinak připomínáme naše dnešní účinkování v pořadu Metalhey na rádiu Hey! 96.8 FM. Pořad trvá od 20:00 do 22:00!

25.3.

Děkujeme Drahošovi za super stránky! Snad se vám líbí stejně jako nám, zbývá jen doladit pár detailů a zprovoznit některé sekce.

24.3.

Nový vzhled webových stránek, bohužel se omlouvám za neúplnost a omlouvám se i za dobu, kterou museli kluci z Eagleheart čekat.

24.3.

Další soutěže o volné vstupy na koncerty SPARK Faces Of Life tour a o naši novou desku najdete na serveru www.metalforever.info.

24.3.

Rozhovor se Smrtem a Mikem si můžete přečíst na webzinu www.rockmag.cz!

23.3.

Mike dnes slaví 23. narozeniny, přejeme vše nejlepší! Zároveň bude dnes na webzinu Volumemax od 17:00 chat, kde bude pan hrabě odpovídat na vaše dotazy a přijímat případné gratulace :-)

20.3.

Další recenze na Moment Of Life na serveru www.innocence-music.com!!

Dále byla potvrzena naše účast na slovenském festivale Metal Universe, kde loni vystupvaly takové hvězdy jako Blind Guardian nebo Masterplan. Letošní headlineři prozatím nebyli zveřejněni.

18.3.

Kdo si chce zasoutěžit o nové desky Eagleheart a Salamandry, může TADY!

17.3.

Další recenzi na Moment Of Life najdete ZDE!

17.3.

Důležitá změna: Ostravská kapela Mr. Scarecrow nevystoupí na našem křestu v Brně 29.3. Svou neúčast kapela omluvila finančními a časovými důvody. Místo nich nevystoupí nikdo jiný než poděbradští Rimortis!!!

17.3.

První recenzi na nové album Moment Of Life najdete na serveru www.volumemax.net!!!

15.3.

Chat s Mikem na webzinu Volumemax proběhne v neděli 23.3. od 17:00 do 18:00!

14.3.

Změna ohledně křestu alba, který proběhne 29.3. na Melodce v Brně. Klub se bude otvírat už v 18:00, první kapela Mr. Scarecrow začne hrát v 18:30, následuje Eagleheart a Salamandra. Vstupné bude stát 80,- Kč v předprodeji a 100,- Kč na místě. Lístky v předprodeji si můžete koupit v RedBlacku, Indies, Paterlordu nebo přímo na Melodce.

12.3.

Akce v Brně na Melodce 29.3., kde budeme křtít Moment Of Life, bude začínat přesně v 19:00 a určitě tam buďte na tu sedmou hodinu, protože první kapela Mr. Scarecrow začne hrát přesně na čas. Pak hrajeme my, po nás Salamandra. Na Melodce se končí ve 22:00, takže musíme ty časy dodržovat. Vstup je 80 Kč. Doufáme, že vás tam bude co nejvíc! Už se po dlouhé době těšíme na Brno!!!

11.3.

Mike bude příštím hostem moderovaného chatu na serveru www.volumemax.net. Termín prozatím nebyl stanoven.

10.3.

CD Moment Of Life je konečně na světě!!! Na lisovaném CD najdete 10 skladeb a jedno intro s celkovou stopáží přes 50 minut, skvělým zvukem a vkusným 20 stránkovým bookletem. Za kosmetickou cenu 170 Kč si ho ode dneška můžete koupit v kamenném obchodě RedBlack v Brně nebo na některém z našich koncertů. Samozřejmě můžete i objednávat přes mejl kapely eagleheart@eagleheart.eu nebo na stránkách našeho labelu Metal Swamp!!

9.3.

Našli jsme jednu novou recenzi na Black Sun. Mrkněte SEM.

6.3.

Jen menší info: Zjistili jsme, že poštovné s dobírkou teď stojí šokujících 84Kč, což znamená 254Kč i s CD. Doporučujeme koupit si album raději na některém z našich koncertů nebo v RedBlacku za 170 Kč.

3.3.

Už jenom týden a naše první deska Moment Of Life bude konečně venku!! Objednávat ji ale můžete už od dneška přes naši mejlovou adresu eagleheart@eagleheart.eu, stačí napsat jméno a adresu a my vám desku obratem pošleme na dobírku. Cena byla stanovena na 170 Kč + poštovné. Objednávky budeme vyřizovat v pořadí, ve kterém přijdou. Kromě toho budete moct v brzké době album objednat i přes stránky Metal Swampu na adrese www.metalswamp.com. A kdo nechce platit poštovné, může si album koupit na některém z našich koncertů, Brňáci pak můžou desku zakoupit už v pondělí 10.3. v obchodě RedBlack na Kopečné 7!

2.3.

Naše zpřátelená kapela Flowerwhile, ve které působí i členové Eagleheart, Martin a Wágner, včera pokřtila své první MCD ...just for a while, takže gratulace! Ve skladbě Ancient Sail můžete zaslechnout i Mika, který v této skladbě hostuje svým zpěvem. Dvě skladby z prvního počinu Flowerwhile najdete na bandzone.cz/flowerwhile!

25.2.

Ze švýcarského Badenu jsme se vrátili živí, zdraví a naprosto spokojení. Rádi bychom poděkovali všem našim švýcarským fanouškům, kteří reagovali opravdu skvěle! Velké díky patří především klukům z Firesnake za všechno, co pro nás udělali. Určitě nešlo o poslední česko-švýcarskou výměnu:o)

We'd like to thank to everybody who supported us during our show in Switzerland, you were amazing and we were really surprised by your reactions!! Special thanx goes to our great friends from Firesnake for everything they did for us!!! See ya in the Czech Republic!!!

21.2.

Zítra odjíždíme na menší výlet do švýcarského Badenu, kde budeme v sobotu hrát společně s kapelou Hangmann's Noose a našimi švýcarskými kamarády Firesnake, kteří nás na tuto akci pozvali. Držte palce, ať rozšíříme vaše řady o další fanoušky!! Jako dárek "na rozloučenou" máme pro vás menší ukázku desky Moment Of Life, kterou najdete ZDE! Snad se vám bude líbit, hlavně reagujte v guestbooku. Díky, mějte se!

11.2.

Obal desky Moment Of Life z dílny Tomáše Šenkýře si můžete v plné kráse prohlédnout ZDE.

4.2.

Zveřejněno turné k Moment Of Life!!!

29.3.

Křest CD Moment Of Life proběhne v sobotu 29.3. v Brně na Melodce!!! Kromě nás se můžete těšit na Salamandru a Mr. Scarecrow!!! Už se ná vás moc těšíme, takže snad bude Melodka praskat ve švech:o)

28.1.

Ve čtvrtek 27.3. budeme hosty Radima Koziela v pořadu Metalhey na rádiu Hey!

26.1.

Podepsali jsme smlouvu s českým labelem Metal Swamp, který vydá naši novou desku Moment Of Life v ČR a SR!!! Datum vydání bylo stanoveno na 10.3.2008!!! Zároveň chystáme několik koncertů po ČR s kapelou Salamandra na podporu vydání nových desek obou kapel! Na některých koncertech nás doprovodí i kapela Rimortis, takže se máte na co těšit!!!

Playlist CD Moment Of Life:

01. Prologue0:40
02. At The End Of Forever4:41
03. Into The Sky7:04
04. Falling3:16
05. Don't Turn Your Head6:32
06. Damned By Yourself4:06
07. Tears Of Rain4:29
08. Moment Of Life3:35
09. Out Of The Time4:48
10. In Despair4:06
11. Life Goes Fast7:39


15.1.

Nové datum přesunutého koncertu americké hard rockové legendy House Of Lords, na kterém vystoupíme v roli předskokana, bylo stanoveno na 4. dubna 2008!!!

9.1.
Na serveru www.xichty.cz konečně najdete fotky z pátého Blastu. Pokud jde o sobotní koncert ve Znojme, tak vystoupíme v klubu Oblekovice kolem desáté hodiny večerní. Více na www.wakeup.cz

23.12.
Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku!!!

19.12.
Aktualizovány koncerty.

13.12.
Na serveru www.metalirium.com najdete první report z pátého Blastu!

13.12.
Kapela přeje Wagnerovi vše nejlepší k dnešním 23. narozeninám!!!

10.12.
Děkujeme moc všem, kteří přišli v sobotu na Favál a vytvořili pro všechny kapely skvělou atmosféru! Celkem přišlo asi 180 platících, což je moc dobrá návštěva. Taky bychom rádi poděkovali všem zúčastněným kapelám, hlavně Entrust, kteří na celý večer půjčili kytarové boxy. Děkujem i za kladné ohlasy na Moment Of Life, k čemuž se váže i nová akneta, kde můžete vyjádřit svůj názor na tuto skladbu.

9.12.
Na adresách www.bandzone.cz/eagleheart a www.myspace.com/eagleheartband si můžete poslechnout celou titulní skladbu z našeho připravovaného alba Moment Of Life!!!

4.12.
HOTOVO!!! Deska Moment Of Life je konečně vypiplaná do posledního detailu a připravena k vydání!!! Otázkou je, který label se toho ujme. Byli bychom rádi, kdyby bylo CD začátkem nového roku venku, snad to vyjde. Každopádně se uvidíme v sobotu 8.12. v Brně na Favále, na pátém pokračování Power Metal Blastu, tentokrát s kapelami Entrust, Witchhammer a Lammoth! Máme pro vás 2 dárky: prvních 100 piv zdarma a 100 CD s titulní skladbou Moment Of Life, které se budou rozdávat u vchodu! Těšíme se na vás!!!

29.11.
Na serveru www.volumemax.net můžete soutěžit o 5 volných vstupů na Power Metal Blast vol.5!!!

27.11.
Deska je skoro hotová, ale protože jsme puntičkáři, tak se do Shaarku ještě ve čtvrtek vrátíme dodělat poslední úpravy.

19.11.
Včera jsme se po třech náročných dnech vrátili ze Shaarku, kde jsme s Pavlem Hlavicou mixovali desku a výsledek je opravdu skvělý! Příští neděli ještě vychytáme pár mušek a po záverečném masteringu bude hudební stránka definitivně připravena pro vaše uši. Těšte se! Dále byly konečně zprovozněny stránky Power Metal Blastu, které najdete na adrese www.powermetalblast.eu

2.11.
Fotoreport z celého procesu nahrávání alba Moment Of Life najdete ZDE.

28.10.
S menším spožděním bychom vás rádi informovali, že nahrávací proces alba Moment Of Life už máme za sebou a v listopadu začneme v Shaarku s finálním mixem nahrávky! Mezitím ještě zapracujeme na klávesových aranžích a dalších drobných detailech. Začátkem prosince by pak deska měla být po hudební stránce hotová, abychom ji mohli poslat několika zahraničním i tuzemským vydavatelům. S jedním českým a jedním německým labelem jsme už v jednání, tak uvidíme, jestli se zadaří.

19.10.
Dnes jedeme do Ostravy na první koncert v rámci Kern Gambrinus Tour 2007! Snad se vás v RC Prostor sejde co nejvíc, stejně jako zítra v Brně na Favále. Cestou z Ostravy se stavíme i do studia Shaark v Bzenci, kde začneme spolu s Pavlem Hlavicou začneme mixovat desku.

12.10.
Pro návštěvníky Power Metal Blastu vol.5 (8.12., Brno - Favál), a zejména pro naše fandy, bude prvních 100 piv na této akci zdarma!!! Tímto speciálním dárkem chceme našim fanouškům poděkovat za výhru v Demoparádě, díky které vzniká naše album Moment Of Life! Takže doufáme, že si to tam všichni pořádně užijeme! Kromě toho má kapela nové mailové adresy s doménou eagleheart.eu.

5.10.
Místo Břežan vystoupíme 3.11. v Mutěnicích. Bližší informace o rozpisu kapel na celém tour najdete na www.vidock.cz/tour

4.10.
Náš koncert v Břežanech u Znojma byl bohužel zrušen ze strany tamního promotéra.

30.9.
Právě jsme se vrátili ze studia Shaark, kde jsme od středy natáčeli zpěvy. Velkou většinu skladeb máme za sebou, bohužel nás zdrželo Vojtovo nachlazení, kvůli kterému jsme nestihli dotočit skladby In Despair a některé pasáže do novinky At The End Of Forever. Za 14 dní se proto do Shaarku vrátíme, abychom tyto skladby spolu s dalšími drobnými detaily dotočili. Vojta skladby nazpíval s obrovským nasazením a výsledek je vynikající!. Stejně tak bychom rádi poděkovali našim skvělým sboristům, Zdeňce a Perrymu, díky kterým zpěvy dostaly další rozměr. Velké díky patří taky Pavlu Hlavicovi, který seděl za mixpultem. Všechny skladby zní velmi dobře, opravdu se je na co těšit!

25.9.
Jak už většina z vás jistě ví, koncert kapely House Of Lords, kde jsem měli 26.10. vystoupit jako předkapela, byl přesunut na blíže neurčený termín v roce 2008. Důvodem je, že HOL nestihli dokončit své nové album v předpokládaném termínu, a tak byli nuceni zrušit plánované světové turné. Předevšíme se ale zítra vydáme s Vojtem do studia Shaark v Bzenci, kde v termínu 26.-30.9. budeme nahrávat zpěvy! Pokud půjde vše podle plánu, doplní nás v sobotu sboristé Perry (Flowerwhile) a Zdenka Šichová a v neděli by tak měla bát nahrávka téměř připravena na mix. Původní termín pro nahrávání sborů 14.-16.10. si pak ponecháme jako rezervu pro případné dohrávky. Jinak se omlouvám za chabou aktualizaci v posledních týdnech, byl jsem pár dní mimo dosah internetu:o) Mike

2.9.
V nejbližších dnech si na rádiu A-Z budete moct poslechnout naši skladbu Time Has Come!


FB myspace last.fm BZ

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

28. 2. 2020

- BRNO - Melodka + PORTA INFERI, FLOWERWHILE

Reverse - 250 Kč
OBJEDNAT


BlueBoard.cz
Levné a kvalitní malířství v Brně